youtube a nasıl gircem?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
11 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan youtube a nasıl gircem?

Arkadaşlar ben özel okulda okuyorum.daha önce bilgisayar laboratuvarında youtube a giriyorduk.bilgisayar öğretmeni ve okuldaki bilgisayar mühendisi bu duruma çok kızardı.Daha sonra deep frize kullanmaya başladılar.nasıl yaptılar bilmiyorum ama internette de çok şeyi kısıtladılar.en başta youtube a erişemedik.daha sonra başka sitelerdeki download sitelerini kapattılar.şimdi bazı sitelere giremiyoruz bile.acaba okulda bu kısıtlamadan kurtulup youtube a girebilmem mümkün mü?yardımcı olursanız çok sevinirim.

mümkün deil. ben sana bi trojen gönderiyim onu bütün bilgiseyarlara yay.sen sakın açma.onu onlar açtığında deep frize hayır youtube de gezinmek istiyoruz diye bi yazı çıksın sonra 30 sn içinde tüm bilgiseyarlar çöksün.ekran kartını filan da yakıyım bilgisayarların.ozaman akılları başlarına gelir

anti-deep freeze programlarından kullanabilirsiniz.ayrıca www.gezdolan.com veya www.unipeak.com gibi proxy den gezmemizi sağlayan sitelerden de her türlü siteye girebilirsiniz.

gezdolanla unipeak iyi fikir de ins 2 gün sonra onuda deep freeze etmesler hadi deep freeze de anti-deep freeze ile çözdük diyelim ya genel mi. eitimden yasaklanan sitelere girişi nasıl çözüme kovuşturucas ???

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Izmir

bu derece kısıtlamalara giden bir okulda, sanmıyorum ki öğrencilerin bilgisayarlara program yükleme yetkileri olsun..

proxy server kullanmayı deneyebilirsiniz, ancak büyük ihtimalle o da bir işe yaramayacaktır, sonuçta siz okulun hangi proxy ile internete tam çıkış sağladığını bilmeyeceksiniz..

o yüzden sanıyorum bunun bir çözümü yok.
    Kolay gelsin.

Benzer Başlıklar

1. youtube daki video yu nasıl flash a yukletebilirim?
    monalisa500 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 11.06.2011, 11:35
  2. Youtube Videoları Nasıl İndirilir
    seijuro tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 18.05.2010, 15:44
  3. youtube deki videoları nasıl indirebiliriz?
    ONUR92 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 05.09.2009, 03:23
  4. youtube.com'a yüklediğimiz videoyu nasıl silebiliriz?
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 29.12.2006, 00:17
  5. youtube ye nasıl vıdeo upload edebilirim?
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 10.09.2006, 11:25