internete bağlanamıyorum
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Exclamation internete bağlanamıyorum
    arkadaşlar sınıfımdaki pcm ile internete bağlanamıyorum.internet çektik yan sınıflara da dağıttık modem benim tarafta olmasına rağmen explorer tarayıcısıyla bir siteye girmeye kalktığımda sunucu sorunu veriyor. başlat/programlar görev çubuğunda xplorer olmadığını farkettim. ağı dağıttığım sınıflardan 2 sinde de bu sorun var. xp home kullanıyoruz veben gerekli bileşenleri cd den yuklemem rağmen sorun çozulmedi.sağ altta pc yanıp sonuyor ve ip adres bile gorunuyor yani bağlantı normal gorunuyor ama sunucuyla veya başka yolla internete giremiyorum. çözüm önerilerinizi acilen bekliyorum arkadaşlar...

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir
    Alıntı Orijinalini Gönderen: ilyetus Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar sınıfımdaki pcm ile internete bağlanamıyorum.internet çektik yan sınıflara da dağıttık modem benim tarafta olmasına rağmen explorer tarayıcısıyla bir siteye girmeye kalktığımda sunucu sorunu veriyor. başlat/programlar görev çubuğunda xplorer olmadığını farkettim. ağı dağıttığım sınıflardan 2 sinde de bu sorun var. xp home kullanıyoruz veben gerekli bileşenleri cd den yuklemem rağmen sorun çozulmedi.sağ altta pc yanıp sonuyor ve ip adres bile gorunuyor yani bağlantı normal gorunuyor ama sunucuyla veya başka yolla internete giremiyorum. çözüm önerilerinizi acilen bekliyorum arkadaşlar...
    Merhaba

internet paylaşımını nasıl yaptınız? Çok portlu modem mi kullanıyorsunuz? Ağ mı kurdunuz naptınız?

iyi günler..

hocam aslında müd. odasından bağladık ama benim tarafta da modem var. müd odasında var ama o diğer binada. ordan bağladık dediler ama modem benim tarafta da var.herşey duzgun gorunuyor hatta şu alta yanıp sonen pc şekli de var ama hiç bir şekilde net e giremiyorum benimle birlikte aynı binada bulunan 2 sınıf ta öle. çok ilginç bir sorun ve ustesinded gelemeim. xplorer yuklersem duzelir mi. kısayol explorer var kendiis yok ttıkladığımda sayfa açılıyor ama net e girmiyor. yardım ederseniz çok sevinirim...

4. Varsayılan evim de kablosuz ağım var pc den bağlanamıyorum
    arkadaşlar merhaba;
    ne ettiysem çare olmad. evimde kablosuz bir ağım var.aynı bağlantıya laptopumdan bağlanabiliyorum.pc den bağlanamıyorum.ttnet sinyal normal dedi.bağlantı bir gelip iki gidiyor.laptopta herhangi bir problem yok.güzelce aynı kablosuz bağlantıdan lasptop internet ebağlanabiliyor pc bağlanamıyor.bir yardımcı olan olursa çok dua ederim.

Katılım Tarihi
    2007
    Laptop'ın ağ ayarlarını evdekine göre elle manuel olarak girdiysen ve okuldaki farklı ise nete girmez.TCP/IP ayarlarını yani ip alma olayını otomatik yap.Kesin bundan kaynaklanıyordur.

Benzer Başlıklar
  1. internete bağlanamıyorum !!

gfb_angelss tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 20.03.2010, 18:29
  2. Internete bağlanamıyorum.

Alesta tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 25.08.2007, 12:52
  3. linuxla internete bağlanamıyorum

shark tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 8