Bilgisayarımdan açılan mail adresini bulma
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan Bilgisayarımdan açılan mail adresini bulma
    Bilgisayarımdan açılan e posta sayfamızı internet geçmişinde bir kodlama şeklinde görebiliyorum.by 104............tarzında.Her mail adresi için bu kod değişiyor.İncelediğimde farklı bir mail adresine ya da msn ye girildiğini görüyorum.Bu adres bilgisayara kayıtlı olmadığı için göremiyorum.Bu adresi nasıl çözebilirim.Bu konuda yardım istiyorum.

Internet Explorer ge&#231;mişini C:\Documents and Settings\>>KULLANICI_ADI<<\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5 şeklinde a&#231;ın

(kopyalayıp, adres satırına yapıştırın. kullanıcı adı yerine kendi kullanıcı hesabınızı yazıp Enter)

Bir&#231;ok klas&#246;rler halinde a&#231;ılacaktır. i&#231;eriğindeki belleğe alınmış dosyaları normal bir şekilde g&#246;r&#252;nt&#252;lersiniz.

Bunları t&#252;re g&#246;re sıralayıp, HTML dosyalarından mail sayfası ile alakalı olanı not defteri ile a&#231;arsınız. Sayfa kodları i&#231;inde arama yaparak adresi bulabilirsiniz.

----
    &#214;rnek (hotmail i&#231;in)

S&#246;zkonusu ge&#231;miş klas&#246;rleri i&#231;ersinde ApplicationMain_... ile başlayan bir HTML dosyası (hotmail sayfasında &#246;nbelleğe alınan bir sayafa) buldum. BU dosyayı WordPad ile a&#231;ıp, i&#231;eriğinde @hotmail.com diye arama yapınca, adres şıp diye &#231;ıktı

--------------------------------

MSN Messenger ile girilen adresleri bulmak i&#231;in de;
    C:\Documents and Settings\>>KULLANICI_ADI<<\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger
    Burada klas&#246;rler halinde oturum a&#231;ılan adresleri g&#246;rebilirsiniz.
    İçinizde Yeni Şeyler Öğrenme İsteği Kalmadıysa, Yaşlandınız Demektir...

Ben pek anlayamadım.Şimdi interneti açtığımda araç çubuğundaki saat butonundan internet geçmişini görüyorum.kendi mesengerimi ve ardından hotmailimi açtığımda by105........tarzında bir kodlama görüyorum.Diğer hotmail hesabım için bu kodlama değişiyor.by107....gibi.Ben bu kodlar arasında mesengerde otamatik kayıtlı olmayan farklı bir kodlama daha görüyorum.Bu kodun hangi mail adresiyle açıldığını bulmak istiyorum.Sonra da mailiin şifresini çözüp içeriğine bakmayı.Başta yazdığınız kodlamayı mı adres satırına yapıştırayım.Biraz daha açık anlatırsanız sevineceğim.Teşekkürler.

Varsayılan Foruma yazdığınız yanıt hakkında
    Ben pek anlayamadım.Şimdi interneti açtığımda araç çubuğundaki saat butonundan internet geçmişini görüyorum.kendi mesengerimi ve ardından hotmailimi açtığımda by105........tarzında bir kodlama görüyorum.Diğer hotmail hesabım için bu kodlama değişiyor.by107....gibi.Ben bu kodlar arasında mesengerde otamatik kayıtlı olmayan farklı bir kodlama daha görüyorum.Bu kodun hangi mail adresiyle açıldığını bulmak istiyorum.Sonra da mailiin şifresini çözüp içeriğine bakmayı.Başta yazdığınız kodlamayı mı adres satırına yapıştırayım.Biraz daha açık anlatırsanız sevineceğim.Teşekkürler.Foruma yazdım bakarsanız sevinirim.

Şifre vs bulmayı bir defa aklınızdan çıkarın.

Söylediklerim gayet açık.

Alıntı Orijinalini Gönderen: shahan Mesajı Görüntüle
    (kopyalayıp, adres satırına yapıştırın. kullanıcı adı yerine kendi kullanıcı hesabınızı yazıp Enter)

Anlattığım şekilde sadece adresleri bulma şansınız var. Bir ihtimal de yazılan mesajları (ama çok uğraşmak gerekebilir)
    İçinizde Yeni Şeyler Öğrenme İsteği Kalmadıysa, Yaşlandınız Demektir...

Benzer Başlıklar
  1. msn mail adresini değiştirmek

uckalkan tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 07.12.2008, 20:29
  2. ...@msn.com mail adresini nasıl alırız

Mc_VoWeL tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 28.06.2005, 19:59
  3. IP adresini bulma

oxygen tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2