internet üzerinden tv izleme sorunu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Post internet üzerinden tv izleme sorunu

nerdeyse indirmediğim internet tv programı kalmadı.ama,hepsininde vaat ettiği yayın kalitesi ve yayın akıcılığı yok.benim internet bağlantım 100.0mbps yinede yayın donarak "ara belleğe alıyor" yazısı çıkıyor.acaba hiç takılmadan izleye bileceğim internet tv programı icat edilmiş mi?önerilerinizi bekliyorum.şimdiden sonsuz teşekkürler.

Alıntı Orijinalini Gönderen: laz_7577 Mesajı Görüntüle
    nerdeyse indirmediğim internet tv programı kalmadı.ama,hepsininde vaat ettiği yayın kalitesi ve yayın akıcılığı yok.benim internet bağlantım 100.0mbps yinede yayın donarak "ara belleğe alıyor" yazısı çıkıyor.acaba hiç takılmadan izleye bileceğim internet tv programı icat edilmiş mi?önerilerinizi bekliyorum.şimdiden sonsuz teşekkürler.
    internet bağlantım 100 mpbs demişsin ama 100 mbps olan internet hızı değil ağ bağlantısının hızıdır.
    muhtemelen türkieydeki adsl paketlerinden birini kullanıyorsunuz 4 mbps,2mbps veya 1 mbps ve kesilmesi normal.
    internet üzerinden tv ve radyo zaten sürekli kesintilere uğruyor ve keyif vermiyor.
    eğer imkanınız varsa tv kartı alın rahat edin.

Daha önceden bir tv programı yazmış biri olarak size tv kartını öneririm çünkü sonuçta bütün programlar kanalın yayınını aynı sunucudan seçiyor yani hepsi aynı. Adresi kopyalayıp media player yada herhangi bir stream destekli programla bile izleyebilirsiniz.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: laz_7577 Mesajı Görüntüle
    Sizin internet hızınız yanında internete TV yanını veren server'ın size sunduğu download hızı da önemli. Bu konuda da açıkcası çok performanslı değilller.

iyi günler..

www.canlitv.com burdakini de bir deneyin. Ben bunu kullanıyorum. İnternet hızı orta düzey olduğu zamanlarda işe yarıyor. TV kartınız yoksa hiç yoktan iyidir.

Benzer Başlıklar

1. internet üzerinden tv izleme
    enigma10 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 01.10.2009, 14:33
  2. internet üzerinden tv izleme
    ismail157 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 02.02.2006, 16:52
  3. Cisco Pix 501 internet çıkışı izleme
    stentor tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0