Facebook'ta yeni grup kurma
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Facebook'ta yeni grup kurma

Arkadaşlar,Facebook'ta yeni bir grup kurmak istiyorum ama bi türlü beceremedim.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Özellikle resimli anlatım olursa çok iyi olur.

3. Varsayılan

Bu grup işi bıraz sıkıntılı yaa. Bir grup kurdum aşağıdaki sorunlar çıktı. Bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz.

1) Kurulu alan grup arkadaşlarım tarafından görunmuyor.
    2) Grubun özel linkini verdim ama bu seferde joın yok.Gruba katılamıyor.
    3) Arama bölümünden; kurmuş olduğum grup ben arama yaparken cıkıyor, ama arkadaşlar arama yapınca tarafından çıkmıyor.

Bunların sebepleri nedir acaba?

Kurduğunuz grubun gizlilik değerlerini maksimum olarak ayarlamış olabilirsiniz. Facebook hesabımı uzun süre önce kapattım ancak hatırladığım kadarıyla grupların herkes/sadece sizin bulunduğunuz network/sadece arkadaşlarınız tarafından görülmesi gibi çeşitli ayarlar mevcuttu. Görünmemesi sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.

Alıntı Orijinalini Gönderen: erdij Mesajı Görüntüle
    Kurduğunuz grubun gizlilik değerlerini maksimum olarak ayarlamış olabilirsiniz. Facebook hesabımı uzun süre önce kapattım ancak hatırladığım kadarıyla grupların herkes/sadece sizin bulunduğunuz network/sadece arkadaşlarınız tarafından görülmesi gibi çeşitli ayarlar mevcuttu. Görünmemesi sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.

bende facebookta bi grup kurmuştum ve bazı nedenlerden dolayı kendi profilimi geciciolarak dondurdum ancak geri geldiğimde facebooka kurdugum grupta artık adımın yanında kurucu yazmıyor onu nasıl geri alırım lütfen yardım edin

Benzer Başlıklar

1. Gmail' de Grup Oluşturma
    alyel tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 05.01.2014, 15:05
  2. Outlook da grup oluşturma
    tugrunc tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 19.12.2013, 20:12
  3. Yeni Bir Grup
    shira tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1