PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar

Varsayılan Oyun oynamak kotayı doldurur mu?

şimdi arkadaşlar olayın gerçeği şöle benim annem netten oyun oynamayı çok sevio tavlaydı okeydi hatta çocuk oyunlarını bile msngame den oynuo flash oyunlar oynuo fln (işte böle anneler var neyse ben annemle tartışmaya girdim netten oyun oynamak kotayı doldurur die ama bna inanmıo 2 gün boyunca bişi indirmedim önce kotam 1,700 mb tı 2gün sora bi baktım 2,450 mb olmuş annemede kanıt olarak gösterdim ama bna inanmadı sen bişiler indirmişsindir bni pcnin başından kalırmak için yapıosundur dedi yani üzerime iftira kondu şimdi arkadaşlar (çok uzun konuştum biliyorum kusura bakmayın)oyun oynamak kotayı doldurur mu doldurmaz mı cvplarınızı bekliorum ona göre anneme okutçam bunları saygılar

Uzaklaştırıldı
    Katılım Tarihi
    2007

pek fazla bi etki yapacağını sanmıyorum. yani youtube video izlesen ondan daha fazla kotadan yer. bununla kıyaslayabilirsin

kotayı etkiler ancak bir anda o kadar artış biraz ilginç flash oyunlarla falan.
    birşey indirmedim derken şunu da ekleyeyim:sadece dosya indirmek kotayı etkilemiyor.msnde iken-özellikle görüntülü konuşmada-,video paylaşım sitelerinde video izlerken,şu an bu forumu açtığınızda bile kota etkileniyor.
    iyi akşamlar.

Benzer Başlıklar

1. Linux ta Oyun Oynamak
    Tunca tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 10.01.2009, 15:01
  2. msn den dosya alıp göndermek kotayı doldurur mu?
    emsoy tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 25.08.2006, 22:16
  3. lan ile oyun oynamak???
    iap54 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 05.07.2006, 13:57
  4. firewall kotayı doldurur mu?
    levent_ozgen tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 10.01.2006, 23:25
  5. vcd de oyun oynamak?