PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Başlık: Ağ Oluşturma

Varsayılan Ağ Oluşturma

Slmlar Masaüstü Bilgisayarla, Notebookla ağ oluşturmak istiyorum(klasörleri yazıcıları paylaştırmak) İki bilgisayarda aynı interneti kullanıo Notebook (Kablosuz) Masaüstü (Ethernet) Yalnız Notebook Windows Vista, Masaüstü pc (Windos Xp) ben bu iki bilgisayarda ağ oluşturabilirim Biraz karışık oldu kusura bakmayın az çok anlamışınızdır herhalde yardımlarınızı bekliyorum

Önce ikisininde çalışma gruplarını (workgroup) aynı isim yapmalısın daha sonra xp ağ özelliklerinde ev ağı oluştur diyeceksin ve orda yazıcı ve dosya paylaştırmaya izin vereceksin.Daha sonra Vistada ağ paylaşım merkezindenı an kullandığın ağın alttaraftaki ayarlardan ağda bulunma yazıcı ve dosya paylaşımını etkinleştireceksin ..
    A-DEeP

Alıntı Orijinalini Gönderen: ascreus Mesajı Görüntüle
    Önce ikisininde çalışma gruplarını (workgroup) aynı isim yapmalısın daha sonra xp ağ özelliklerinde ev ağı oluştur diyeceksin ve orda yazıcı ve dosya paylaştırmaya izin vereceksin.Daha sonra Vistada ağ paylaşım merkezindenı an kullandığın ağın alttaraftaki ayarlardan ağda bulunma yazıcı ve dosya paylaşımını etkinleştireceksin ..

bunun aynısını yaptım bilgisayar gözüktü ama içine girilemiyor pc erişilemez diyor nasıl yapabilirim bunu

Alıntı Orijinalini Gönderen: gokmenardali Mesajı Görüntüle
    burda biraz karışık galiba başka nasıl yapabilirim

Benzer Başlıklar

1. xp ev iş ağı oluşturma
    nicktrr tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 10.03.2008, 14:49
  2. İso oluşturma
    StallioN tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 26.03.2007, 22:07
  3. zip. oluşturma