Xp ve Vista oturum şifremi unuttum diyenler için çok kolay bir yöntem.
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Ccoby_8250 Misafir

Varsayılan Xp ve Vista oturum şifremi unuttum diyenler için çok kolay bir yöntem.

Merhaba;

Biraz geç olsada xp veya vista şifresini rahatça değiştire bilirsiniz.Vereceğim linkteki dosyayı çift tıklayın 1 dk az biz sürede pc otomatik reset atıcak ve açılışta yeniden parola soracak,

Parola:0000 dır.

Artık amacımıza ulaştık sonra denetim masasından kullanıcı hesaplarından şifreyi değiştirip veya kaldırabiliyoruz.

(Alıntı Değildir)

İşte link:http://rapidshare.com/files/12130706...epair.bat.html(Kendi upload'umdur.

İYİ GÜNLER..

dosya ıcerıgıne baktıgımda shutdown parametresı gordum bu bılgısayarı otomotık olarak kapatmaya yarıyor sanırsam bazı spyware aracları bunu virus olarak nıtelendırıyor haberın olsun bı ara cok yaygındı bu butun hack sıtelerınde gezınıyordu msn den arkadaslarına yollayıp bak ıste super bırsey dıyerek arkadasının bılgısayarına sıfre koymus oluyordun bılgısayar acıkken sıfreyı degıstırmek ne ıse yarayacaktır oda cok ayrı bı fransiyon konusu ama yınede sagol belkı msnden arkadaslarına kotu bır saka yapmak ıcın kullanabılırısınız (not 30 sn ıcınde barı sıfreyıde soyleyın yoksa acamaz 30 sn ıcınde kapatır pc yı bır dahada acamaz)
    This is my dream.... " sasalisoft "

Ccoby_8250 Misafir

tabi bir aralar yaygındı ama benim öle bir nietim yok elalemin bilgisyarını kurcalayıp karıştırmayla ben yardım amaçlı olsun dedim basit yöntemden

tesekkur ederız o zaman
    This is my dream.... " sasalisoft "

peki benim de bu konuda bi sorum var bu dediğiniz bilgisayar açıkken oluyor eğer yanlış anlamadıysam ama bir arkadaşımın bilgisayarına şifre koyduk (onun izniyle) şimdi açmaya çalıştığımızda şifreyi girince geçersiz\hatalı şifre diyor. Bu sorunumu nasıl halledebilirim? Bir bilginiz var mı? (İşletim sistemi vista bir de F8 ile güvenli modda da deniyoruz ama açmıyor.)

Benzer Başlıklar

1. msn şifremi unuttum
    coco19 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 18.04.2012, 22:05
  2. MSN Şifremi Unuttum!
    Webustad tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 40
    Son Mesaj: 14.11.2010, 00:19
  3. msn şifremi unuttum
    ez_zel tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 12