Yazlık internet
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Başlık: Yazlık internet

Varsayılan Yazlık internet
    merhaba arkadaşlar bu cuma inş yazlık evime gidiyorum ve oraya eski masaustu pcmide goturuyorum yaklasık 2 ay gibi bi sure kalıcam.bunun için bir net ararken tamda smile adsl in kampanyasına rastladım.bu kampanyadan yararlanmak ve bas vurmak istiyorum fakat bildiniz gibi telefon hattı olmadan adsl de olmuyor bu konu ile ilgili sorularım olucak şimdiden saolun.

http://www.smileadsl.com/smileadsl_yazlik.aspx

kampanya suresi bitince adsl otomatik iptal oluo ben 2 aylığına bir telefon hattı alabilirmiyim yani 2 ay sonra adsl ile telefon hattıda kesilse veya yeni bişey duydum artık adsl için telefon hattı gerekmiyomus bunu nasıl yapabilirim.birde benim yazlık eve smile adsl in servis sağladını nasıl bilicem yardım edin lutfen
    BeLLa

kimse bana yardım edemicekmi?
    BeLLa

Thumbs up smile adsl gulumseten hat
    merhaba,

0212 444 33 75 den tüm sorularına cevap bulabilirsin. smile adsl Çağrı Merkezi numarasıdır.

Tam bir bilgim yok ama Türk Telekom Yazlıkhatt büyük ihtimalle sizin aradığınız çözüm.

evet telefon hattına gerek yok aslında data hattı diye bir hat var.
    ben data hattını araştırmıştım.

bunun için türk telekom genel çağrı merkezini aradım. bilgileri yokmuş ben ttnet destek e yönlendirdiler.
    ttnet destek hattını aradaım(4440375)(hani her seferinde bizde sorun yok modeminiz yada splitterinız bozuktur diyen hat) onlarda bunu bilemediklerini genel olarak bölgedeki santral ile görüşmemi önerdiler.
    bağlı olduğumuz posthaneyi aradım. bu konuları biz bilmeyiz. türk telekom destek hattını arayın dediler.

sonra ben vazgeçtim

2 aylık internet işine gelince tt winet artık ttnet abonelerine ücretsiz diye biliyorum tatil bölgenizde tt winet var mı araştırın derim

Benzer Başlıklar
  1. internet explorer 7.0 kurdum.ama ondan sonra internet gıremedım

cengiz1155 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 14.11.2009, 02:11
  2. sizce Internet Explorer 6 mı? yoksa Internet Explorer 7 mi?

cenkheit tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 27
    Son Mesaj: 17.05.2008, 17:40
  3. Internet Society (Internet Grubu) Kaç Yılında Kurulmuştur ?

MiKR0P tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 23.05.2005, 13:48
  4. internet explorera yamanan internet sitelerini silmek

whiteman245 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 25.01.2005, 20:27