PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Ccoby_8250
    Misafir

Varsayılan Ttnet Kullanıcı adı ve şifresi

Arkadaşlar sınırsız 1024 kullnıcıyım bu ay ne kadar indirmişim diye ttnet e girdim ve beni kabul etmedi kullanıcı adımı girdim şifremide yazdım aşağaıdakı güvenlik kofunu yazım doğru yazdığım halde "giriş başarısız"-"şifreniz yanlış"-"vb." şeyler yazdı ama şifrem doğru belkide yanlış kısaca şifremi unuttum:d birde kullnıcı adından emin değilim.. Yardımlarınıza Tşk ederim..

Ttnet müşteri hizmetleri kullanıcı adını ve parolanı verecektir.. 4440375

TTnet Sitesinde Yazanlar

Kullanıcı adımı unuttum / değişiklik yapmak istiyorum. Nasıl?
    Kullanıcı adınızı unuttuysanız 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz. Bağlı olduğunuz Türk Telekom Ofisine müracaat ederek dilekçe ile kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adı değişikliği için ADSL abonesi tarafından başvuru yapılması gerekmektedir. Değiştirme işlemi ücretli olup bir sonraki dönem faturanızda tahsil edilir.

Şifremi unuttum/ değiştirmek istiyorum. Nasıl?
    Şifrenizi unuttuysanız, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz.
    Kullandığınız şifrenizi değiştirmek için ise web sitesinde 'kullanıcı işlemleri'ne girerek, şifrenizi değiştirebilirsiniz.
    ekiz

Ccoby_8250
    Misafir

Ya arkadaş aradım adsl numaram yanlış tır dedi ne olcak şimdi..

adsl bağlandığı zaman sana bir sarı kağıt verilmişti. kullanıcı adın ve şifren burada yazılıdır. eğer yazılı değilse adsl teknik destek hattını kullanmalısın. burada adsl numarası yerine telefon numaranla tanıt kendini. daha sonrasında sorununu söyle. tahminimce yardımcı olacaklardır.

biraz garip bir öneri olacak ama eğer iki numarayıda doğru söylemeden cevap vermezlerse. zaten bir şifre ile başka hattan girilemiyor diye sıkıştırmayı dene.

yine olmazsa sanırım bir ttnet bürosu ile görüşmen gerekir.

Modemin ayar kısmında kullanıcı adın ve parolan yazıyor olması lazım. Oradan öğrenebilirsin Yada ttnet faturasının üzerindeki müşteri hizmet noyu kullanarak müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsin. 4440375 nolu telefonu aradığında bilgisayar çıkar ya müşeri numarasını gir yada 3 kere yanlış girersen seni konuşabileceğin görevliye aktarır..
    ekiz

Benzer Başlıklar

1. XP Kalıcı Kullanıcı Şifresi
    tommy_gunn tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 23
    Son Mesaj: 01.03.2009, 13:33
  2. ttnet aile koruma şifresi ile ilgili bir sorun
    emirhankaratekin tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 17.05.2008, 16:45
  3. kullanıcı şifresi
    ez_zel tarafından Windows Vista forumunda