ADSL Modem Şifresini Nasıl Ögrenebilirim? (Acil)
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Ankara-Bursa hattı git-gel
    Exclamation ADSL Modem Şifresini Nasıl Ögrenebilirim? (Acil)
    Arkadaşlar benim thomson speedtouch 580 model modemim var kablosuz bağlantı kurmam için modem şifresi lazım ama şifreyi hatırlamıyorum...

modem şifresini nasıl öğrenebilirim?yardımcı olursanız sevinirim

kullanma talimatında yaıyordur. eğer olan şifreyi değiştirdiyseniz modem resetleyin.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz
    şifreyi markasını internete girerek öğrene bilirsiniz ancak değiştirmediyseniz değiştirdiyseniz cano sayanın dediğini yapıp modemi resetleyin internet şifresini ise telekom ana sayfasından hizmet no girerek öğrene bilirsiniz

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Ankara-Bursa hattı git-gel
    Thumbs up nihayet oldu
    tamam çok teşekkürler hallettim

Alıntı Orijinalini Gönderen: EmreKGN Mesajı Görüntüle
    tamam çok teşekkürler hallettim
    Modemi alt komuşumuzun küçük çocuğuna verdim, yeni bir modem aldım, Zyxel marka. Yalnız aynı şekilde şimdi kurulum yapacağız bu sorunlar var. Birincisi kurulum cd si kayıp, ikincisi şifreyide unuttum.

Her şeyden öncesi kurulum yapamıyoruz, eğer elinde bu modemin kurulum cdsi olan arkadaşlar varsa bir yere upload edebilirlerse çok seviniceğim. Şifre konusunuda nasıl hallettiğimize dair bir bilgi verirlirsede ziyadesiyle sevineceğim.

Yardım edebilecek arkadaşların olabileceğini ümid eder, herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Alıntı Orijinalini Gönderen: Tigin Mesajı Görüntüle
    Modemi alt komuşumuzun küçük çocuğuna verdim, yeni bir modem aldım, Zyxel marka. Yalnız aynı şekilde şimdi kurulum yapacağız bu sorunlar var. Birincisi kurulum cd si kayıp, ikincisi şifreyide unuttum.

Her şeyden öncesi kurulum yapamıyoruz, eğer elinde bu modemin kurulum cdsi olan arkadaşlar varsa bir yere upload edebilirlerse çok seviniceğim. Şifre konusunuda nasıl hallettiğimize dair bir bilgi verirlirsede ziyadesiyle sevineceğim.

Yardım edebilecek arkadaşların olabileceğini ümid eder, herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
    Yeni modem alıyorsunuz ve cd si kayboluyor aksi gibi şifrenizi de unutuyorsunuz, ne kötü bir tesadüf.?

Sizde yukarıda yazılanları uygulayabilirsiniz. Kurulum cd si için;
    Eğer ethernetten bağlantı yapacaksanız cd ye ihtiyacınız yok. Usb den bağlayacaksanız modemin modelini öğrendikten sonra sürücüsünü BURADAN indirebilirsiniz.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz
    Alıntı Orijinalini Gönderen: piRe_ Mesajı Görüntüle
    Yeni modem alıyorsunuz ve cd si kayboluyor aksi gibi şifrenizi de unutuyorsunuz, ne kötü bir tesadüf.?

Eğer ethernetten bağlantı yapacaksanız cd ye ihtiyacınız yok. Usb den bağlayacaksanız modemin modelini öğrendikten sonra sürücüsünü BURADAN indirebilirsiniz.
    pire abicim eternette olsa modem yeni olduğundan şifreyi modeme kayıt etmeli bunun için modeme internet yoluyla girebilir ama zaten şifre olnmadığından bu olay yatmazmı? ikinciside modemin cdsi modeme şifreyi kurmak için, ancak şifreyi unutmuş bu durumda yapa bileceği tekşey internet olan bi yerden adsl faturasındakı 18le başlayan hizmet nosunu telekomun sayfasından yapıp şifreyi öğrenmek olacak tır yanılıyormuyum? abicim

Alıntı Orijinalini Gönderen: piRe_ Mesajı Görüntüle

Kaybolan CD ve unttuğum şifre yeni modemime ait değil arkadaşım. Kaybolan CD ve unttuğum şifre eski modemime ait, yeni aldığım modemin cdsini hemen kaybedecek kadar ustalaşmadım daha.

Yani bir kez daha belirteyim arkadaşlar ben SpeedTouch 580 modem hakkında yardım isteiyorum. Zyxel marka modemi ben yeni satın aldım ve zaten şuan kurup kullanıyorum. Yalnız komşuya verdiğim modem eski modemim ve SpeedTouch marka şifresi kayıp ve kurulum cd si yok.

Alıntı Orijinalini Gönderen: 24749 Mesajı Görüntüle
    modem üreticisinin web sitesinden cd içeriğini bulabilirsiniz... şifre ise modemi restleyince herhalde fabrika çıkış şifresi olur...
    Üreticinin web sayfasında bulamadım. Şifre işini bir şekilde hallederiz o kolay ama kurulum cd ni bulamadım.

Şansına küs arkadaşım. Senin için uzun bir yazı yazmıştım, az önce lanet olası ampul öyle bir gürültüyle patladı ki bomba attılar sandım. İlk önce pc patladı sandım çok şükür sigorta zamanında atmışda ucuz atlattık. Neyse...

Şimdi firefox sayfalarından kurtarılan linkleri yazacağım umarım işine yarar.
    Modemin USB driveri için TIKLA.
    Modemin kurulum setup'ı için TIKLA.
    Kurulum ayarları için TIKLA. (yakpa senin sorunun cevabıda burada)
    Detaylı anlatın için (.pdf) TIKLA.
    En son piRe_ tarafından düzenlenmiştir: 16.10.2008 02:20

Benzer Başlıklar
  1. acer 5520 2x512 mi yoksa tek 1 mı nasıl ögrenebilirim

muratalper1987 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 29.08.2008, 01:24
  2. ADSL modem acil yardım

kartal1725 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 26.08.2008, 16:10
  3. DSL Id Numarasını nasıl ögrenebilirim