PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Anti virüs güncelleme..

Arkadaşlar internete bağlı olmayan bir bilgisayara antivirüs güncellemesi nasıl yapılır..??
    nod32 avast veya kaspersky
    ekiz

İnterneti olan bir eve veya işe götürürsün bilgisayarını. İnternet bağlantını kurarsın güncellersin (sürekli olmasa da).

Veya aynı anti virüsü kullanan güncel bir bilgisayarından güncelleme dosyalarını kendi bilgisayarına kopyalayabilirsin. C:/Documents and Settings/All Users/Application Data/Antivirüs adı/Antivirüs modeli/Bases/ gibi bir dizine pas-0607g.xml gibi adlarla kaydedilirler. Klasörü bilgisayarına kopyalayarakta bu sağlanabilir. Hiç denedim. Doğruluğunu bilmiyorum.
    En son ByEGT tarafından düzenlenmiştir: 04.11.2008 22:42

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Olmaktan korktuğum yerdeyim

Yapılabilir.. Kaspersky için:

Önce internet olan bir bilgisayardan (cafe vs.) http://www.kaspersky.com/avupdates sitesine giriyoruz.. Hengi sürümü kullanıyorsak seçiyoruz. Mesela kaspersky 7 veya 8 kullanıyorsanız 7.0 products u tıklıyoruz. Sora zip dosyası şeklindeki güncelleme dosyalarından istediğimizi seçiyoruz: Günlük(Daily), haftalık(weekly) gibi.. Sonra zip dosyasını bilgisayara indirip bir klasöre çıkarıyoruz.(mesela: C:\updates gibi..)

Sonra kaspersk'dan ayarlara girip güncelleme sunucusunu değiştiriyoruz ve sunucu olarak dosyaları çıkarttığımız klasörü seçiyoruz.. Resimdeki gibi:

bak bu kopyalama işini duymuştum. Ama denemesi nasıl yapılabilirki.. Deneyen birisi varsa mesaj atsın lütfen...
    ekiz

Benzer Başlıklar

1. anti virüs güncelleme paketler halinde
    maganda tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 12.04.2008, 11:49
  2. anti-virüs
    akbudak21 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 29.08.2006, 14:36
  3. norton anti virus güncelleme
    utaci tarafından Yazılım forumunda