P-660RU-T1 v2 Firmware
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan P-660RU-T1 v2 Firmware
    Arkadaşlar;
    Elimde bulunan ZyXEL P-660RU-T1 v2 marka modemin mevcut olan 340APU1D0 vers. yazılımını türkçe olarak güncelemek istiyorum. Gerekli dosyayı indirdim ancak, UPDATE DUE TO... The uploaded file was not accepted by the router şeklinde uyarıyla karşılaşıyorum.

Resmi sitesindeki cevap benim durumuma uymadığından çözüm oluşturmuyor. Yalnız öğrendiğim kadarıyla, mevcut firmware versiyonu 340ALT0C0 veya 340ALT1C0 olması durumunda bu güncelleme mümkün oluyormuş. Eğer mevcut versiyon 340APU1D0 ise, 340APU3D0 veya 340ALT1C0 yüklemesi için başka bir araç gerekiyormuş.

Nihayet soruya geldik.
    Bu araç, yazılım, upgrade tool her neyse işte elinde olan varmı? Gerçi modemde sorun yok ama birinde bu modemin türkçe menülü halini görünce hoşuma gitti ve bende kolları sıvadım. Ama iş inada bindi. Clickonline arşivinde bana göre ilaç varmı.? :mrgreen:
    Modem benim olsa sorun değil de... Ver şu modemin menülerini türkçe yapayım dedim, gerisini sormayın.

Katılım Tarihi
    2007

Yok olmuyor malesef, oradaki yorumlara daha önce bakmıştım. Yaptığım araştırmalarda bununla ilgili ek bir yazılım çıkacak diyorlardı ama pes ettim. Telnetten ftp den de denedim ama yükleme ortasında hata veriyor. İlgilendiğin için teşekkür ederim.

Katılım Tarihi
    2007

Değil sanırım küçük bir yazılım olması lazım, o başka bir adaptörün sürücüsüne benziyor ve boyutu çok fazla. Zaten modemi geri verdim sorun yok artık.

Modemi götürüp ayarlarını yaptıktan sonra yerine bağladım ve denemek için pc yi açtığımda ne göreyim!! Pc de bir ben yokum. Trojan kaynıyor + antivirüs yok. Bir hafta olmuş servisten! geleli, üstünede 20 tl vermişler. Oturtum adamı yanıma tek tek anlattım, gösterdim bilgilendirdim. Eksikleri, sorunları ve nedenlerini bir bir izah ettim (pc yi formatlayan servisle bugün yarın takışırlar:mrgreen
    Sonra başladı adam sökülmeye, biz senin telefonunu unuttuk sonradan aklımıza geldi falan filan. Ya kızmamak elde değil ama ne yaparsın işte bir şey diyemiyorsun. O pc ye sistemi yaklaşık 1,5 yıl önce ben yüklemiştim ve bir hafta önce ağırlaşmaya başladı diye götürmüşler pc yi ilk aldıkları yere, adamda nasıl ikna ettiyse çakmış formatı. Sonrası malum.

Ayıp olmasın 40 tl de ben aldım, önce çok dedi nedenlerini anlatınca itiraz etmedi. Görüyorsun dedim ben yüklediğim zaman sorunsuz şekilde en az bir yıl kullanıyorsun, ucuz diye başkasına yaptırdığında işte sonuç ortada en fazla bir ay.
    Ne yapalım inandık güvendik dedi, nerden bileyim başıma böyle bir şey geleceğini.
    Sonuçta kara listeme bir servis daha girdi. Ben bu gidişle çevremdeki servislerin bir gün camlarını indireceğim ona yanarım. Ya sabır.

Benzer Başlıklar
  1. ZyXEL 660RU-T1 Modem kurulum cdsi lazım?

Ahmetok tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 14.03.2008, 18:19
  2. WPM V2

cnununevi tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 14.08.2006, 20:26
  3. T1,T3,cable/dsl

addicted_to_net tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 08.08.2006, 19:13
  4. RoBoSaPiEn V2