Sizce En İyi PC Bakım Programları ?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Thumbs up Sizce En İyi PC Bakım Programları ?
    Kullanıpta en çok memnun kaldığınız bakım programları nelerdir?

* TuneUp Utilities 2009
    * Registry Mechanic
    * CCleaner
    * O&O Defrag 11
    * Revo Uninstaller
    * Evidence Eliminator

Bunlar benim kullandıklarım ancak hala eksik ya da yanlış birşeyler var gibi sanırım
    En son Mike_23 tarafından düzenlenmiştir: 07.01.2009 13:08

CCleaner + Revo Uninstaller
    Windows (Disk Temizleyicisi + Disk Birleştiricisi)

Bunlar yeter de artar. İşi fazla abartmaya gerek yok. Altı üstü birkaç mb'lık işlem hızı sağlayacak.

Ccleaner ve Auslogics Disk Defrag programlarını kullanıyorum.Denetim Masası`ndaki Program Ekle Kaldır yerine Your Uninstaller programını kullanırım.

siz sistemi doğru düzgün kullanmazsanız basit bi kaç program ne kadar yardımcı olabilir ki ??Bence yüklediklerinize kaldırdıklarınıza, dosyalarınza, dizinlerinize daha özenli olmalısınız! Programlar ufak tefek ayrıntılar için işinizi görür gerisi sizin o bilgisayarı ne kadar iyi kullanığınıza bağlı...

Alıntı Orijinalini Gönderen: frkncyr Mesajı Görüntüle
    siz sistemi doğru düzgün kullanmazsanız basit bi kaç program ne kadar yardımcı olabilir ki ??Bence yüklediklerinize kaldırdıklarınıza, dosyalarınza, dizinlerinize daha özenli olmalısınız! Programlar ufak tefek ayrıntılar için işinizi görür gerisi sizin o bilgisayarı ne kadar iyi kullanığınıza bağlı...
    Ben sadece program tavsiyesi istedim.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İzmir
    System Mechanic yazılımını deneyin birde. www.iolo.com
    Ayrıca Uniblue firmasının yazılımlarıda fena değil, özellikle RegistryBooster yazılım gayet başarılı. http://www.liutilities.com/

Advanced Windows Care
    Ccleaner

Bu iki programı kullanıyorum birde bilgisayarı kapatmadan önce mutlaka çöpü boşaltırım

Alıntı Orijinalini Gönderen: Mike_23 Mesajı Görüntüle
    Ben sadece program tavsiyesi istedim.
    eğer program tavsiyesine ihtiyacın olsaydı zaten sana iyi öneriler yapardım Ama yeterince sistem optmizasyon programları kullanıyorsun ve bunların yeterli olmadığını söylüyorsun.Bu durumda iş sende bitiyor demektir.Bende bu yüzden suçlu oldum sanırım,kimse konunun köküne inmeden program önerisi yapıyor ama hangi uygulamaları kullandığını ne tür bir kullanım şekli olduğunu sormuyor.emin ol bu önerilerde sana pek fayda sağlamayacaktır.kısa süreliğine belki ama genel anlamda sorunlar devam edecektir...

9. Varsayılan
    arada bir format at hiçbir program ilk format attığın ki zevki vermiyor bide az program yükle % 1 milyon etkiliyor
    Windows Vista Ultimate 64 bit (Orjinal)
    intel Core 2 Duo 2.80 Ghz (Overclock ile 3.36 Ghz)
    4 Gb 800 mhz Kingston Ram Bellek
    Ati 3870 hd 256 bit 512 mb DDR4
    500 gb 32 mb cache Samsung HDD
    2 Tane Lg DVD-RW
    500 Watt PSU (Gerçek)
    1 tane 12cm 2 Tane 8cmlik Kasa Fanları
    Aver Media Digital TV kartı
    2+1 Creative A300 21W
    A4Tech G6-70D Kablosuz Mouse

10. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: frkncyr Mesajı Görüntüle
    eğer program tavsiyesine ihtiyacın olsaydı zaten sana iyi öneriler yapardım Ama yeterince sistem optmizasyon programları kullanıyorsun ve bunların yeterli olmadığını söylüyorsun.Bu durumda iş sende bitiyor demektir.Bende bu yüzden suçlu oldum sanırım,kimse konunun köküne inmeden program önerisi yapıyor ama hangi uygulamaları kullandığını ne tür bir kullanım şekli olduğunu sormuyor.emin ol bu önerilerde sana pek fayda sağlamayacaktır.kısa süreliğine belki ama genel anlamda sorunlar devam edecektir...
    Dediğinde haklısın kimsenin konunun detayına girmediği doğru zaten burdaki amacım milletin fikirlerini sunması ardından da benim hiç düşünemediğim yada kalitesinin farkında olmadığım bir programı bulmak. Belirtmiş olduğum programların iyi olduğunu biliyorum kaldı ki hepsini de amacına uygun kullanıyorum ancak dediğim gibi farklı bişeyler de duymak istiyorum. Mesela tavsiyelerden bulduğum bir programı çok beğenip onun yerine Registry Mechanic'i silebilirim. Kısaca benim istediğim kategorilerinde en iyilerini bulmak

Benzer Başlıklar
  1. Kurtarma ve Bakım CD'si

ikicihan tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 15.10.2008, 13:05
  2. Hepsi bir arada bakım

gencom tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 10.05.2008, 16:54
  3. xp de bakım sihirbazı yok

azazel tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2