PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
18 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Chrome Hatası Error 104

Merhaba Arkadaşlar
    2 gündür google chrome girişimde sıkıntı yaşıyorum.Sürekli
    (Error 104 (net::ERR_CONNECTION_FAILED): The attempt to connect to the server failed.)
    hatası veriyor.
    Araştırdım ancak sağlam bir çözüm yolu bulamadım.Explorer çalışıyor.Msn çalışıyor.
    Ancak chrome firefox çalışmıyor.

Acil yardım bekliyorum...

Aynı hata bu şekilde de görünebilir
    Hata 104 (net::ERR_CONNECTION_FAILED): Sunucuya bağlanma denemesi başarısız oldu.

hayatımda gördüğüm en dandirik browser neden firefox'a geçmeyi denemiyosun ?
    "Give me a place to stand.." said Archimedes.. "And i will move the earth...." Dipnot: Probleminiz varsa clickonline'a danisiniz.

Alıntı Orijinalini Gönderen: satrionic Mesajı Görüntüle
    hayatımda gördüğüm en dandirik browser neden firefox'a geçmeyi denemiyosun ?
    Sadece yeni bir tarayıcı olduğu için bu şekilde konuşuyorsun ve yanlış konuşuyorsun. Bence diğer tarayıcılardan daha kullanışlı ve pratik ama eksiklikleri var. Firefox ilk çıktığında İnternet explorer'ı övüyordun değil mi. Zamanla chorme çok güzel tarayıcı olma özelliğine sahip olacak. Bu yüzden sorunu yaşayan arkadaşıma aldığı hata için söyleyeceğim şu olabilir.. Arkadaşım kullanmakta olduğun Chorme daha yeni bir tarayıcı ve eksikleri olabilir. Bu yüzden aldığın hata normal bir durum soz konusu.

Firefox şu durumda iyi bir tarayıcı ama Chorme yakında firefox'u yasa boğacaktır

Yok mu bu kadar adam içinde bi bu virüsün hakkından gelebilecek bir babayiğit

Benzer Başlıklar

1. Fatal error hatası
    B_SEC tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 20
    Son Mesaj: 06.07.2010, 17:39
  2. CGI Error hatası..
    Sametbaba61 tarafından Web Geliştirme forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 21.02.2010, 16:49
  3. ERROR plese run setep again hatası
    turkgucu21 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 14.09.2008, 16:25
  4. No chrome package registered for chrome://navigator/locale/navigator.properties
    sanal47 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 26.05.2007, 17:57
  5. Run time Error Hatası
    kemikadam tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 14.08.2005, 23:36