PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan acrobat reader.pdf dosyasını tarayıcıda açmıyor

Arkadaşlar googlede arattım sadece yabancı sitelerde çözüm var ama yinede sorunu çözemedim tam çeviremediğim içinmi yoksa yöntemler başarısız olduğu içinmi bilmiyorum.

.pdf uzantılı dosyayı yeni bir sayfada açarken şu hatayı veriyor:

"The Adobe Acrobat/Reader that is running can not be used to view PDF files in a Web Browser. Please exit Adobe Acrobat/Reader and exit your Web Browser and try again".

Acrobat Reader 9 yükledikten sonra bu hata ortaya çıktı.İE ve Firefox ikiside açmıyor İE birkaç saniye sonra sayfayı kapatıyor.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

sanırım dosyayı iki programında kullanmasından kaynaklanan bir sorun olsa gerek dosyayı direk firefox veya iexplorera sürüklüyormusun yoksa hem acrobat açıkkenmi tarayıcılarla açıyorsun sadece birinde açmayı bi dene bakalım

şöyle söyleyim sadece iexplorer kurulu ikende hata vardı zaten belki firefoxta açabilirim diye onu da yükledim ama yine olmadı.bide yüklenmiş dosyaları acrobat açıyor benim sorunum site üzerinde .pdf uzantılı yeni bir sayfayı tarayıcıda açamamak.yani rapor almak için tıklamam gereken bir link bu ve .pdf uzantılı yeni pencerede açınca bu hatayı veriyor:javascript:__doPostBack('ctl04$ctlPageComm and$CommandItem_ViewReport','')

bence bi acrobatı sil sonsürümünü yükle sonra javayla alakası olmaması lazım ama sorun javascripten dolayısıyla bide javanı kontrol et uptade felan bi dene bakalım .

Uzaklaştırıldı
    Katılım Tarihi
    2007

Acrobat'ı sil Foxit Reader yükle.

Benzer Başlıklar

1. acrobat reader
    reisburak tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 24.02.2008, 11:00
  2. acrobat reader da sorunum var
    mircan tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1