Uydu üzerinden internet kullanımı ???
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Varsayılan Uydu üzerinden internet kullanımı ???

MERHABA arkadaşlar öncelikle katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim..
    İnternet cafe işletiyorum ..
    Bu aralar telekom işin suyunu çıkardı dikkat ederseniz bağlantılar çok zayıf ödemiş olduğumuz tarifenin yani bağlantının tam olarak geldiğini söylemek aptallık olur..Test edin bunu sizde göreceksiniz..telekom bu aralar baya kampanyalar sunmakta çöpe atacağı bağlantıları kenepir fiyata satıp hem müsteri kazanıyor hemde gelir elde ediyor.. düşünmedikleri bir sey var oda kullanıcılarının mahduriyeti ... çok kullanıcı ile daralan havuz muhabbetini onlarda farkındalar ... bir bağlantıyı 1 kişi 2 kişi bilemediniz 4 kişi kullanıyor ve bunu farkında olup bile bile ortak kullanımlara göz yummaktadır..Ve bu trafik yoğunluğu bağlantıların zayıflamasına neden olmaktadır heleki hafta sonları çekilmemekte ...
    Neyse konuya gelelim fazla uzatmayalım arkadaslar ben bu telekomun adsl sinden sıkıldım kendimi enayi gibi hisetmekteyim..bu hıza bu para çok yani çok para az hizmet veriliyor ...Bilgisayarın b sinden anlamayan müşterilerim bile bunun farkına vardılar ve soruyorlar neden eskisi gibi bağlantı hızlı değil....??? adını siz koyun artık..uydu üzerinden internet bağlantısı sağlamayı düşünüyorum...adsl ye nazaran biraz daha farklıdır fiyatı sağlıklı olsun hakkını versinler su an ödemiş olduğum paranın iki katını vermeye razıyım.. ama beni düşündüren fiyattan ziyade randuman almam kötü hava şartlarında sorun yaşatırmı İnsALLAH kısa zamanda bu rezilliklerden kurtuluruz avrupada ki bağlantı hızı çok yüksek fiyat tarifeleri çok ucuz..orada normal ev kullanıcıların kullandığı bağlantıyı burada ancak bankalar kullanabilmektedir..gerçi bankalarda yavaş yavaş gözünü açtı uydu sistemine geçtiler türkiyede neden bu kadar pahalı bu arada arada adamlar kablosuz elektirik sitemini buldular kablosuz elektirik kullanacaklar bizim telekom uydu ya el atamadı )) uydu net ile lütfen kulananlar yazsın yada bu konuda bilgisi olanlar yazsın teknik olarak bilgilendirmenizi rica ediyorum artıları eksileri hepsini yazın... internetten araştırdım ama yeterli bilgi elde edemedim görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum....herkeze tesekkür ederim..SAYGILAR...
    En son powernet16 tarafından düzenlenmiştir: 29.07.2009 05:15

Katılım Tarihi
    2007

Bilgisayarın b sinden anlamayan adam nasıl olurda internet yavaş diyebilir? Ayrıca telekom yavaş filan değil gayet hızlı.

Ayrıca uydu net aylık 1500 liraydı birara nerdeymiş 2 katı para verip uydu net alıcan? Hava yağmurlu olur net gider , uydu yörüngeden azıcık sapsın gölbaşı bunu düzeltene kadar net gider , yağmur bulutu geçsin net gider , kar yağsın net gider.

Uydu üzerinden internet sağlıklı değil.

Benzer Başlıklar

1. Uydu üzerinden TV yayını
    BoSS92 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 28.06.2011, 13:36
  2. Uydu Üzerinden İnternet
    WRC tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 24
    Son Mesaj: 14.03.2010, 17:34
  3. Uydu üzerinden takip ediliyorsunuz, farkındamısın?
    nezihdarcin tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 11.06.2008, 00:23
  4. uydu üzerinden internet
    quised tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 26.12.2004, 22:21
  5. Yanıt: 2
    Son Mesaj: 28.07.2004, 07:31