PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Facebook hesabı kaç günde silinir????

Arkadaşlar, yeni açılan ve e mail hesabı onaylanmayan bir facebook hesabı kaç gün sonra silinir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

danube
    Misafir

eğer sen hesabını dondurursan hemen silinmiş olarak görünür. bir daha da girmezsen dondurulmuş hesabın bir daha aktif hale gelmez. facebooktaki beklemeyle silinen türden değildir.

hesap alınmış yani anasayfayı profili ayarlama vb yi görmüşsen silemezsin dondurabilirsin
    ama facebooka üye olma sayfasına gelip bilgileri girdikten sonra aktif etmediysen 2 gün içinde silinmesi lazım

Alıntı Orijinalini Gönderen: onurates2703 Mesajı Görüntüle
    hesap alınmış yani anasayfayı profili ayarlama vb yi görmüşsen silemezsin dondurabilirsin
    ama facebooka üye olma sayfasına gelip bilgileri girdikten sonra aktif etmediysen 2 gün içinde silinmesi lazım
    Aslında benim durumum çok karışık. Şimdi ben bi tane facebook hesabı açtım. Ama onay e maili gelmediği için onu onaylayamadım. Daha sonra tekrar facebook hesabıma girmeye çalıştım. Parola yanlış uyarısı verdi. Parolamı sıfırlamaya çalıştım. Yine e mail gelmedi. Bunun üzerine aynı e mail hesabıyla bir tane daha facebook açtım ve şimdi aynı ismimle iki facebook hesabım gözüküyor. O ilk açtığım ve e mailini aktive edemediğim hesabımı silmek istiyorum. Silemiyorum. Bekliyorum 16 gün oldu bugün yine silinmedi. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 4
    Son Mesaj: 20.11.2009, 12:39
  2. Onaysız facebook hesabı için yardım eder misiniz?
    123abc tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 03.09.2009, 17:53
  3. Yönetici hesabı temiz fakat kapalı guest hesabı virüslü?????
    perwanne tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 25.09.2005, 05:11
  4. kaç günde bir ghostluyorsunuz
    fenci100 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 31
    Son Mesaj: 11.04.2005, 01:55
  5. İki Günde 500 Bin PSP
    TurkAlp tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 10.04.2005, 17:42