En hesaplı internet.
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Post En hesaplı internet.

Arkadaşlar şu aralar en hesaplı internetleri araştırıyorum. Bulduğum en iyi sonuç uydunet 4 mbit limitsiz 73 lira ama kablo tv uyeligi ile 80 lira oluyor yani bunu alcagima ttnet tercih ederim 83 liraya. Lütfen önereceğiniz tarifeyi istiyorum markasi onemli degil oneri lazim.

İstedigim internet 2,4 limitsiz olmasi lazim.

Lütfen bildiğiniz en hesaplı interneti söyleyin.

Evim bornova da izmirde. Yani fiber optik filan önerirseniz bilin diye dedim

EDIT: Arkadaşlar lütfen öneri verin. Yazi yazmayin bosuna.
    En son ozdeniz578 tarafından düzenlenmiştir: 22.09.2009 20:12

ttnet'mi dedin.
    Şaka yapıyor olmalısın.Güzel bir espiriydi.Aa pardon bu devirde kazık yemek çok moda artık
    Dipnot: Ttnet alacağına Düyanın en pahalı internetini al daha iyidir.Hiç yoksa bağlantın sürekli kopmaz

Arkadasim ttnet kazik anladik. Ama lütfen daha iyi bir internet soyleyebilirmisn. Türkiye icin. Ben öneri istiyorum. Eleştiri değil
    En son ozdeniz578 tarafından düzenlenmiştir: 22.09.2009 20:11

Ben smile adsl kullanıyorum memnunum aslında bi sorunum yok ama kablonet'de 1 Mbps kotasız interneti 36 liraya görünce smile adsl'e 45 lira ödemek insanın zoruna gidiyor.Zaten kampanyadan yararlanmak için 24 aylık sözleşme imzaladım onun bitmesini bekliyorum.Kısacası yerinde olsam 1 Mbps kotasız kablonet alırdım
    Büyük ve korkunç bir kaledir. 300 demir kapısı, dev gibi gardiyanları, kolları demir parmaklıklara bağlı ve her birinin bıyığından 10 adam asılır nice azılı mahkumları vardır. Burçlarında gardiyanlar ejderha gibi dolaşır. Tanrı korusun, oradan mahkum kaçırtmak değil, kuş bile uçurtmazlar...

Arkadasim özür dilerim konumda yanlis belirtmism. Bana 2,4 lazim düzelttim simdi.

Benzer Başlıklar

1. Hesaplı Sepet Yayın Hayatında...
    aydns7 tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 19.07.2009, 23:48
  2. Cepten Hesaplı İnternet [Turkcell]
    matvor tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 02.08.2007, 09:04
  3. hangi iyi ama hesaplı tv kartı?
    myesilbursa tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 15.03.2006, 17:09
  4. Turkcell'den hesaplı internet: GPRSCELL.
    kaya76 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 01.03.2004, 14:57