Facebookta sohbet sorunu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan Facebookta sohbet sorunu
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben yaklaşık son 1 aydır facebookta sohbet seçeneğini kullanamıyorum.Sorun şöyle;örnek vermek gerekirse, Sohbet( 8 ) görünüyor ama çevrim içi kişileri tıkladığımda sırasıyla offline diye gösteriyor.Sohbet(0) a düşüyor biraz sonra bu kişiler yine online görünüyor ama sohbet etmek için tıkladığım da offline oluyorlar yine aynı sorun devam ediyor.Neden olabilir acaba?

Teşekkürler.
    En son nfdiler tarafından düzenlenmiştir: 27.09.2009 23:09 Sebep: İmla Hatası

Konu ile ilgili bilgisi olan yok mu?

facebook'a mesaj yollsa burda pek çözüm alamazsın

tarayıcını değiştirirsen çözülebilir.örn:mozilla firefox kullan .internet explorer 8
    kolay gelsin.

5. Varsayılan
    arkadaş listesi oluşturdum..oldu sorunum kalmadı bir dene istersen

Hesap-Arkadaşlarını düzenle-solda aşağıda listeler bölümünde arkadaşlar kısmına tıkla- yeni liste oluştur de arkadaşlarını listene at ve yaz konuş..

6. Varsayılan slm
    yukarıdakı arkadaşa katılıyorum süper oldu emeğinize sağlık teşekkürker

Alıntı Orijinalini Gönderen: burak90 Mesajı Görüntüle
    arkadaş listesi oluşturdum..oldu sorunum kalmadı bir dene istersen

Hesap-Arkadaşlarını düzenle-solda aşağıda listeler bölümünde arkadaşlar kısmına tıkla- yeni liste oluştur de arkadaşlarını listene at ve yaz konuş..
    anlamadım nasıl yaptınızzzz

evet tam olarak aynı diil ama benzeri bi problemim olmuştu,arkadaş listesi oluşturunca düzelmişti denemekte fayda var hocam

Alıntı Orijinalini Gönderen: turcie Mesajı Görüntüle
    evet tam olarak aynı diil ama benzeri bi problemim olmuştu,arkadaş listesi oluşturunca düzelmişti denemekte fayda var hocam
    ama nasıl yapılacağını tarif ederseniz çok sevinirm

Alıntı Orijinalini Gönderen: ir3m Mesajı Görüntüle
    ama nasıl yapılacağını tarif ederseniz çok sevinirm
    hesap ayarlarına girip arkadaşlarımı düzenle seçeneğine tıklıyoruz,yeni grup gibi bi seçenek olucak onunla arkadaş grubumuzu açıyoruz ve arkadaşlarımızı oraya taşıyoruz hepsi bu.biraz uğraşırsanız yapmakta zorluk çekmeyeceğinizi düşünüyorum