TTNet Sınırlı İnternet Kota Sorunu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
14 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Unhappy TTNet Sınırlı İnternet Kota Sorunu
    S.A

Arkadaşlar TTNet 4 GB 8 Mbps Sınırlı Net Kullanıyorum.Hiçbirşey İndirmediğime Rağmen Günlük 300-500 MB Kota oluyor.msn,video,müzik falan dinlemiyorum sadece sitelerde geziniyorum.Sorun Ne Olabilir Yada Çöüzmü Ne Olabilir.

Ayrıca.
    Çok eskiden bi program bulmuştum bilgisayarda internette gizli bağlanmaya çalışan programları engelliyordu.unuttum ismini.öyle bi program varsa ismini verebilirmisiniz.

Saygılarımla

bende aynı paketteyim benimde yüksek gelio 3 gb indirdiysem bir bakıorum aboo 4.5 gb benim tahminim bu sitelerdeki reklamlar ve ya görüntüler ve resimler hepsinin boyutu küçük bile olsa yinede yer yapıolar ayrıca eğer böle anti virüs programı yüklüyse ve ya benzeri update yaparken ve ya internetten bilgi alırken birşeyler yapabilir bence programlarını kontrol et

arkadaslar ttnet genelde öyle yapıyo kafasına göre takılıyo kota konusunda ben bunu farkettim :-p

Alıntı Orijinalini Gönderen: SURATSIZ Mesajı Görüntüle
    bende aynı paketteyim benimde yüksek gelio 3 gb indirdiysem bir bakıorum aboo 4.5 gb benim tahminim bu sitelerdeki reklamlar ve ya görüntüler ve resimler hepsinin boyutu küçük bile olsa yinede yer yapıolar ayrıca eğer böle anti virüs programı yüklüyse ve ya benzeri update yaparken ve ya internetten bilgi alırken birşeyler yapabilir bence programlarını kontrol et
    Alıntı Orijinalini Gönderen: axi_emre Mesajı Görüntüle
    arkadaslar ttnet genelde öyle yapıyo kafasına göre takılıyo kota konusunda ben bunu farkettim :-p
    Bütün Güncelleştirmelerim Deactive Offline.Hiç Yapmıyorum.Bu TTNET
    Sırf Sınırsız İnternete Geçsinler Diye Elinden Gelen Yapıyor.Az Dolandırıcı Değil bu TTNET.Gidip Şikayetlerimi Dile Getirsem Mutlak Bişey buluyorlar.Ne Biçim iş anlamadım.en iyisi superonline quiknet fiber internet 10 mbps/1 Mbps Sınırsız İnternet 49 TL Mükemmel.Ah Bide Her Yerde Yaygın Olsa TTNET Batar..

Cevaplarınız İçin Teşekkürler.

arkdaşlar 1. kota sayfasına baktığınız kota bilgisi bu ayın bilgisi ve faturalar hep 1 ay geriden takip eder çünkü bu ay yaptığınız bir kota aşımı bu ayın faturasında gelmez bir sonraki ayın faturasında gelir dolayısıyla kota aşım ücreti geçen ayın ücreti olabilir

ikincisi her gönderdiğiniz verinin başında bir header olur bunları siz göremezsiniz ancak kotaya dahil olur..

Benzer Başlıklar
  1. TTNet'in sınırlı sınırsız tarifesi ?

intricate tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 14.05.2009, 12:45
  2. ttnet kota sorunu

OLEGATOR tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 02.01.2008, 11:57
  3. Kota Sınırlı mı Sınırsız mı?

hustler tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 4