acil..facebook yazışmaları..
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar
    Varsayılan acil..facebook yazışmaları..
    arkadaşlar merhaba..
    feysbukta sohbet ederkenki yazışmaların başkası tarafından okunması mümkünmüdür...
    yani sohbet ediyorsunuz burdaki yazışmanın sohbetin iletinin sonrasında okunması mümkünmü...
    yani kaydedildiği yer yoktur değilmi bilgisyarda...
    msnde olduğu gibi..
    mesela özel yazışma yapıyorsun bunun çözülmesi olanaklımıdır...
    mesela bazen olaylar olur kişilerin bilgisayarından msn yazışmalarını çözer polisler felan...
    mesela faebookta mümkünmüdür...
    yani çok özel şartlarmı gerektirir bunu çözmek için

yani bilgisayara bunun için bir program yerleştirilerek facebook yazışması çözülebilirmi msn de olduğu gibi...
    En son rebel_ tarafından düzenlenmiştir: 05.12.2009 21:57

2. Varsayılan
    birinin başı fena halde dertte sanırım ama şunu söyleyebilirim nette sitelerin kapatılmış içeriğinden tutta silinen yazışmalara kadar her şeye adli makamlar istediği an ulaşabilir yani imkansız diye bir şey yoktur bunu yapmak için çok özel şeylere gerek yok dava açılır siteye resmi yazı gönderilir site o yazışmaları log tuttuğu için resmi kuruma gönderebilir helede bu facebook gibi büyük bir site ise bu iş daha hızlı olur çünkü türkiyede bir çok adını ispatlamış site bile log tutmuyor yani log tutuyor ama sildiğin dosya onların serverından siliniyor ama face*** gibi uluslar arası siteler her şeyin kaydını tutat eğer adli bir vaka varsa emin ol ulaşılabilir

o noktaları biliyorum istenildiği taktirde felan..
    ozaman şeye benziyor dinleme olayına... savcılık izin verirse dinleme olur yani normal prosedürde...
    burda demek istediğim normal bir kullanıcı bunu çözebilirmi...
    mesela şuan yazışıyorum sohbet bitti kapattım...
    benden sonra normal bir kullanıcı girdiğinde sohbet geçmişini bulabilirmi...
    bunun için bilgisayara bir program dahi kurulsa msn de olduğu gibi facebook yazışmasının ileti geçmişi bulunabilirmi

sanmıyorum online sohbet sonuçta...
    dediğin şekilde siteye yönelmek lazım buda uzmanlık ister sanırım...

yada şifremden giren biri bulabilirmi...
    demek istediğim o...

yoksa önemli bir suç vardırda kişiye ait pc alırlar yada net hesaplarından elbette adli makamlar ulaşır...
    En son rebel_ tarafından düzenlenmiştir: 05.12.2009 23:39

4. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: rebel_ Mesajı Görüntüle
    o noktaları biliyorum istenildiği taktidr felan..
    ozaman şeye benziyor dinleme olayına... savcılık izin verirse dinleme olur yani normal prosedürde...
    burda demek istediğim normal bir kullanıcı bunu çözebilirmi...
    mesela şuan yazışıyorum sohbet bitti kapattım...
    benden sonra normal bir kullanıcı girdiğinde sohbet geçmişini bulabilirmi...
    demek istediğim o...

yoksa önemli bir suç vardırda kişiye ait pc alırlar yada net hesaplarından elbette adli makamlar ulaşır...

ben işi sitenin server boyutuyla değerlendirdim facebookda nasıl sohbet edilir hangi sistem veri tabanı kullanılabilir bilmiyorum facebook uda hiç görmedim girmedim o yüzden cevaplayamayacağım ama birinin seninle ilgili bilgilere ulaştığını düşünüyorsan belkide pcinde keylogger olabilir tüm yazışmalarını bilgilerini kayıt edebilir

Benzer Başlıklar
  1. Bilgisayarınızdaki Yazışmaları Nasıl Kaydederiz

gookaan tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 09.05.2012, 18:26
  2. facebook la çok acil lütfen

qUAreSSma tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 18.08.2009, 00:33
  3. msn yazışmaları hk.

mustafaulugol tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4