Youtube'a Giremiyorum
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
13 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Unhappy Youtube'a Giremiyorum

Slm arkdaşlar. bu foruma 2 konu açtım zaten birinden ümidi kestim kimse düzgün bir cavap veremedi.

İnşallah bu soruna bir çözüm bulursunuz. Arkadaşlar, Youtube'ye girmek için Youtube Jacker 5 i kullandım. Ve Youtube'a sorunsuz giriyordum. Hiçbir DNS ayarıyla uğraşmadım. Bugun Youtube'a giremiyorum. Sürekli http://www.youtube.com/ bağlanılıyor diyor. Fakat daha sonra "İnternet Explorer web sayfasını görüntüleyemiyor." Diyor. Fitil oldum şu soruna bir çare bulun artık ağlıcam. Sağolun. (Ktunnel istemiyorum.) :roll:

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    Yaşamak Direnmektir! Direnmek

Cool

youtube ye giremediğin için mi ? ağlayacaksın vah vah senin derdinde pek yamanmış çoook üzüldüm:lol:
    arkadaşım bu 1 yada2 günlük yeni bişi çözüm elbet bulunacak ama tekrar ediyorum bu yeni bir durum senin dedigin gibi hiç bir dns ayarı çalışmıyor. fakat 10 güne kalmaz çözüm yolları çıkacaktır.
    tabi sen bu dertten verem olup bu dünyaya elveda demezssen sede o günü görürsün. vay çilekeş kardeşim. vah vah
    mazlumlar zalimler kadar cesur olsalardı zalimler zulum edemezdi. zalimler gücünü mazlumların korkularından alır

Katılım Tarihi
    2007

Google dns çok güzel çalışıyor.

dns ayarlarını degıstır bak nası gırıo 1.bolume 208.67.222.222 2.bolume 208.67.220.220 yaz bak nası gırıo hemen.

Girmiyor işte oPen dns ile.

Benzer Başlıklar

1. youtube giremiyorum
    doctor tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 20.04.2010, 10:38
  2. Yanıt: 6
    Son Mesaj: 30.12.2009, 19:36
  3. Youtube hesabıma giremiyorum:s
    ONUR92 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 28.04.2008, 21:22