TTnet Tarife Ücretleri
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar
    Varsayılan TTnet Tarife Ücretleri
    Ben yaklaşık 2.5 senedir TTnet kullanıcısıyım. İlk 1.5 sene düzenli olarak 4 Gb. kotalı olan tarifeyi kullandım her ay 30 lira fatura ve kota aşımlarında her 1 Gb' a 10 lira fazladan faturayı ödüyordum. Daha sonra aylık 45 tl olan sınırsız tarifeye geçtim bunuda 6 ay kullandıktan sonra geçen ay yine 4 Gb.lık tarifeye geçiş yaptım.. İnternetten geçtiğimiz ayın kotasına baktığımda 6 Gb. olmuş fakat faturada 24 tl olarak görünüyor.. Neden bu şekilde oldu anlamadım.. Tarife ücretleri değişti mi ? Yoksa ben tarifemi değiştirdim diye mi az geldi ?

Alıntı Orijinalini Gönderen: traudy Mesajı Görüntüle
    Ben yaklaşık 2.5 senedir TTnet kullanıcısıyım. İlk 1.5 sene düzenli olarak 4 Gb. kotalı olan tarifeyi kullandım her ay 30 lira fatura ve kota aşımlarında her 1 Gb' a 10 lira fazladan faturayı ödüyordum. Daha sonra aylık 45 tl olan sınırsız tarifeye geçtim bunuda 6 ay kullandıktan sonra geçen ay yine 4 Gb.lık tarifeye geçiş yaptım.. İnternetten geçtiğimiz ayın kotasına baktığımda 6 Gb. olmuş fakat faturada 24 tl olarak görünüyor.. Neden bu şekilde oldu anlamadım.. Tarife ücretleri değişti mi ? Yoksa ben tarifemi değiştirdim diye mi az geldi ?
    Yokmu bilgisi olan :S

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İstanbul - Tarabya
    TTnet yaptığı işlere akıl sır ermez... eğer 24 lira verdiysen heralde sana çok güsel geçirirler yakında yada tarife falan değitimisinya onlar seni bi kampanyaya eklemişlerdir üyeliğini iptal edemessin 2-3 sene abone yapmışlardır seni kapatmak istesende o parayı alırlar senden ama altında kesinlikle bir şey vardır müşteri hizmetlerini ara onlarla konuş gerçi artık onlarda ne kadar güvenilirse ...
    En son tumenkaboglu tarafından düzenlenmiştir: 23.02.2010 12:29

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz
    4gb kotalı paketlerde şuan 6aylık indirim var sanırım seni o kampanyaya dahil ettiler 1gb 10 lira bu doğru kotayı aşan için budurumda ödeyebilen için aylık 45liralık sınırsız paket yada 6gblik sadece 3liralık fiyat farkı var 4gb den daha iyi

Benzer Başlıklar
  1. TTNet tarife değişikliği

007berkish tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 12.02.2010, 19:33
  2. TTnet tarife değişimi

DreadBadger tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 30.01.2010, 03:14
  3. ttnet tarife

malt tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15