TtNet mi?, Doping mi?, UyduNet mi?, TürkNet mi?, Smile mı?, Biri mi?, SüperOnline mı?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
11 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Question TtNet mi?, Doping mi?, UyduNet mi?, TürkNet mi?, Smile mı?, Biri mi?, SüperOnline mı?
    TtNet mi?, Doping mi?, UyduNet mi?, TürkNet mi?, Smile mı?, Biri mi?, SüperOnline mı?
    Arkadaşlar ben TtNet'in sözde 8 mbps hızındaki internetini kullanıyorum, önceden 1 mbps limitsiz kullanıyordum sonra aradılar birgün 3 tl daha verin hızınız 8 mbps olsun dediler bizde olur dedik ama kaç aydır kullanıyorum sanki hiç bir değişim yok tam bir saçmalık ve yalan insanları kandırıyorlar sadece
    Neyse arkadaşlar çok uzattım ben diyorum ki ttnet aboneliğimi iptal ettirip başka bir adsl sağlayıcısına geçmek istiyorum paket olrakta Limitsiz 1 mbps olacak sizce hangisini alıyım başlıktakilerden lütfen tecrübeli arkadaşlar bir yardımcı olursa çok minnettar kalırım
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011
    Kurulan&Çalışan DVD 32+64 bit

kardeş bilmiyorum ama superonline daha kaliteli ve eski diğerlerinden ttnet var bende sınırsızda 45 lira normal 1 ay hiç girmedim nete fatura 57 gibi bi rakam geldi üstelik sonradan geçtim sınırsıza yani bağlantu falan filan gibi ek ücretler yoktu...

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul
    Adil kullanım olayına rağmen superonline daha önde benim fikrim , kota uygulamasından önce 1 numara diyebilirdim ama kota koyması tüm dengeleri değiştirdi,daha doğrusu dengeledi

Evdeki Masaüstü bilgisayarı ve Iphone 3Gs ile yaptığım bağlantı testleri şu şekilde sizin için bir fikir oluşturabilmesi açısından koyuyorum;

Superonline Fiber net 10 mb/ps paketi ile

Bu masaüstü bağlantı hızı ;

Bu da Iphone 3Gs ile kablosuz bağlantı ;

kardes kablolu yayınınıs yoksa ttnete devam et. cunku telefon uzerınden tum netler ttnete baglıdır.

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum ama sizce mesela doping yada yada koblonet daha mı iyi?
    birde arkadaş yazmış koblo tv olmadan koblonete abone olamazmıyız?
    Mozilla Firefox 6.0.1
    En iyi Ağ Tarayıcı
    PARDUS 2011
    Kurulan&Çalışan DVD 32+64 bit

Benzer Başlıklar
  1. TTnet mi?Smile ADSL mi?

ayberk4570 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 26
    Son Mesaj: 21.08.2010, 13:05
  2. Smile Adsl ile TTnet farkı Nedir??

ufem tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 16
    Son Mesaj: 30.01.2009, 07:58
  3. winamp a doping

havalicocuk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 24.03.2006, 08:34
  4. Süperonline'ın oyun odalarına giremiyorum.

sayende tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 06.11.2004, 23:34