PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Post modem kanal ayarı yapma ???

tp-link marka(w8901g) kablosuz modemim var. ağlar çakışıyo herhalde başka odada nete giremiyorum. modem kanal ayarıını değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim ????

Uzaklaştırıldı
    Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul - Erzincan

Bu başlığı önceden açmışsınız zaten, bu şekilde forumda kirlilik yapmayın. Üstelik saatler bile aynı:

http://www.pcnet.com.tr/forum/intern...ari-yapma.html
    En son Erzincan tarafından düzenlenmiştir: 21.08.2010 11:24

ewt biliyorum yanlışlıkla oldu silemeim yoksa benimdekirlilik yapma gibi bi amacım yok. ewt o ayarı değiştirdim ama hala nete girmiyor yardım lütfen :S

Merhaba arkadaslar.Ben son zamanlar wi-fi sorunu yasiyorum.Daha önce toshiba istifade ediyordum asla wi-fi kopmazdi ama 15 gündürki acer aspire V3-771G windows 8 satin aldim simdi sık sık kopmalar oluyor.Skypeyle konusurken bile can sikici oluyor gidip geliyo. Onu da söyleyim bir modemi 5-6 kisi kullaniyoruz sorun sadece bende. Dalga iyi geliyor 144 ve ya300 mbit le baglaniyor. wlan modu 802.11a/g/n dir. Lütfen yardimci olun. Olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkür ederim.

Merhaba arkadaslar.Ben son zamanlar wi-fi sorunu yasiyorum.Daha önce toshiba istifade ediyordum asla wi-fi kopmazdi ama 15 gündürki acer aspire V3-771G windows 8 satin aldim simdi sık sık kopmalar oluyor.Skypeyle konusurken bile can sikici oluyor gidip geliyo. Onu da söyleyim bir modemi 5-6 kisi kullaniyoruz sorun sadece bende. Dalga iyi geliyor 144 ve ya300 mbit le baglaniyor. wlan modu 802.11a/g/n dir. Lütfen yardimci olun. Olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkür ederim.

Benzer Başlıklar

1. Herkesin 11 iken benim modem neden 6 kanal?
    serkanturker tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 22.06.2010, 11:52
  2. skystar2 aldım ama kanal arama ve frekans ayarı yapamıyorum
    blue_cloud tarafından Donanım forumunda
    Son Mesaj: 19.06.2007, 18:00
  3. avermedia tv kartı kanal ayarı yapılamıyor
    cengiz-han tarafından Donanım forumunda
    Son Mesaj: 03.12.2005, 21:05
  4. Avermedia Dijital Uydu Tv kartında kanal ayarı???
    afganaf tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 20.01.2004, 12:28