TTnet 8mb internet download hızı !!!
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
13 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

arkadaslar ttnet 8 mb 15 gb kotalı internet kullanmaktayım. normalde download hızım 850 900kb civarındaydı. son bir haftadır internet hızım yarı yarıya dustu yani 400 450 kb civarında download yapıyorm.

bi kac kez aradım ttneti bana hız testi yaptırdılar.

hız testinde download hızım 3.5 civarında cıktı. sizce 3.5 8mb için normalmi?

çünkü bana normal oldugunu soyledıler. 8 mb internet kullanan ve download hızından memnun olan arkadaslar bana hız testi sonuclarını soyleyebilirlermi.

8mb net kullanan arkadasların speed testte download hızı kac cıkıyor?

8 mb internet kullanan ver indirme hızından memnun olan arkadaslar

hız testi sonuclarını soyleyebilirlermi
    En son DETONATOR tarafından düzenlenmiştir: 13.11.2010 17:05

kardeşim 15gbyi geçtiysen normal düşmesi kotan kaç gb bende 5-8mbit kullanıyorum ama 2-3 sefer gördüm tam 8bit olduğunu sonra 5-6-7mbit civarı download hızı

yok arkadasım kotayla ilgili bir sorun yok.

aslında sorun soyle basladı. yaklasık bi hafta once modemımde link ısıgı yanmıyor diye arıza kaydı bırakmıstım. daha sonra baktım splitterdaki kabloda arıza var kabloyu degiştirince sorun cozulmustu. 800 kb civarı download yapıyoırdum.

ama ertesi gün aradılar sorununuz cozuldumu dediler . dedim bende hata kablodanmıs cozuldu dedim.

o gunden sonra 400 kb yi gecmedi dl hızı.

speed testte 3.4 civarı cıkıyor. artık santralden yaptıkları işlemden sonra sanırım hız 4 mb ye dustu.

tekrardan arıza kaydı olusturup yaptıkları işlemi geri aldırabilirmiyim acaba?

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    Dünya/Kuzey yarım küre

dayımlarında 8 mbit olmasına rağmen 3.5-4 civarında görülüyordu onlar sınırlamıştı sanırım onlar sizinkinide 4 e sınırlamış söyleyin sınırlamışlarsa bıraksınlar

tam 8 mbps çekmez zaten.. çoğu kişilerde tamamen 8mbps olmuyor ancak bazı kişilerde oluyor bunun nedeni modemin gönderdiği internet hızı.. mesela benimde 8mbps 'a kadar.. 15gb kota var ama tamamen 8 mbps hızını alamıyorum.. 3-4-5 bazen 1 bazen 7ye çıktığı oluyor.. yani senin hızın normal bence sen arada hızını kontrol et yinede
    En son DETONATOR tarafından düzenlenmiştir: 13.11.2010 17:14

Benzer Başlıklar

1. ttnet download hızı arttı mı ne ?
    xwebar tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 17.10.2010, 23:24
  2. download hızı ayarlanabilir download programı
    pose2003 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 28.11.2006, 11:12