PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan hotmail & gmail arasında ki fark?

merhabalar
    hotmail ile gmail arasındaki fark nedir? hangisi daha güvenilir bilen birisi yardımcı olabilir mi? teşekkürler

öncelikle merhabalar,
    hotmail ve gmalin ikisinide kullanıyorum
    (bana göre) arasındaki en büyük fark gmail için kolay mail okuyabilmek için uygulamalar, güvenlik, ve I Goggle...
    gmail için yapılmış kolay mail okutmayı sağlayan birçok uygulama var tabii hotmailinde var diyeceksin ama hotmailde (Örn: Windows Live Mail) bir mail yollayacaksınız bismillah önce bi gelen kutusunu indiriyor, taslaklar, önemsiz .... geliyor sıra gönderilenler. Gelen kutumda 99+ ileti varsa bekleyeceğim süreye yazık. Ama gel gmaile çok kolay karışık olmayan bir sitesi var. Hotmail gibi çok kasmıyor(düşük bağlantısı olanlar için). Gmailde düşük bağlantıyı seçersen anın da istediğini yap. güvenlikte ise hotmailini söylersen patlatılıyor, şifre değimeye çalışınıyor vb. Gmailin ayrı bir özelliği I Google, eğlence, bilgilenme, günün sözü... bir sürü gadget var. Dünyanın yazısını yazdım kısa bir sözüm daha var
    Chatleşmek için Hotmaili
    Önemli mail posta birikimi için gmaili
    kullan (bence).

Gmail tercihimdir.Gelişen ve gelişmekte olan Labs özelliği Hotmail i açık ara geride bırakır. Hızlıdır, mail içinde çok yer kaplıyan reklamlar yoktur. Tema seçenekleri daha fazladır ve hoştur. Gruplandırma özelliği daha belirgindir ve mail yığıntısı haline getirmez. Spam koruması çok daha güçlüdür.
    Canfeza a.K.a Kardanadam
    http://twitter.com/vcakko

Alıntı Orijinalini Gönderen: Cerrah16 Mesajı Görüntüle
    Gmail tercihimdir.Gelişen ve gelişmekte olan Labs özelliği Hotmail i açık ara geride bırakır. Hızlıdır, mail içinde çok yer kaplıyan reklamlar yoktur. Tema seçenekleri daha fazladır ve hoştur. Gruplandırma özelliği daha belirgindir ve mail yığıntısı haline getirmez. Spam koruması çok daha güçlüdür.
    Aynen katılıyorum

yahoo mail de durum nasıl peki ?

Benzer Başlıklar

1. 64 Bit iLe 128 Bit Arasında Ne Fark Var?
    MhmtKrks26 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 07.01.2010, 09:25
  2. DDR-SDRAM ile DDR arasında Fark var mı?
    inticome tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 21.07.2008, 19:43
  3. C ile C++ arasında yapılacaklar arasında uçurum kadar fark var mı?
    Temptation tarafından Programlama Dilleri forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 26.12.2007, 21:57
  4. mp4 ile dvdrip arasında ne fark var ?
    liberta777 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 14.10.2007, 05:20
  5. agp 8 x ile PCIExpress arasında ne fark var
    FB_07 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 02.11.2006, 20:07