ağ adresi alınıyor..sorunuu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan ağ adresi alınıyor..sorunuu

selam arkadaşlar
    diyer başlıkta sorunumu cözen arkadaşlara tşkler...
    7db lik anten aldım cekim sorunu ortadan kalktıı
    şimdik sorun ise şöyle
    wirelles ten taratma yapıyorum 1-3-6 gibi modem buluyor
    ben arkadaşın hatta önceden bağlandım hiç sorun yoktu
    bir arada bağlantı düştü.. sonra yeniden bağlanmaya çalıştımda ise
    ağ adresi alınıyor diyor orada takılıyor şifre bile istemiyor...
    bir türlü çözemedim bir bilen varsa yardımcı olurmusunuz tşkler..

hocam bağlandığım modem uzakta cekim ile ilgili problem olmuştu pcyi koydum odayı deyiştirdim bu sorun kalktı..
    (şimdik sorun ise dün akşam arkdaşın hattan intdeydim bir ara hat düştü.. tekrar bağlandım 30sn oldu hat kople gittii.. sonra pc reset attım wirelles cihazını söktüm 10dk bekledim düzelmedi...yene aynısı ve yakınımdaki modemden full cekiyor ona bağlanmaya çalılştım şifre isteme kısmı gelmmiyor yani ağ adresi alınıyor diyor orada kalıyor. arkadaşın hattı felan görüyorum cekimde sorun yok bağlanmıyor (yani cekimde sorun yok ağ adresi alınıyor orada takılıyor kalıyor)...

hm bak kardeşim.. bunla alakalı deyil sana bir örnek veriyim (google ya ağ adresi alınıyor sorunu diye yazarsan görürsün yani sorunum bağlantı ile ilgili deyil) isteyen bağlantısını baplaşıyor.. yani benim pci de bir sorun var gibi geldi.. ben google yazdım ama mantıklı bir sonuc bulamadım için konu acma gereği duydum.. ağa bağlanırken sorun yaşıyorum.. cihaz sağlamm..

hm hocam demişsinki. int baylaşana ceza benim arkadaşım paylaşıyor... orada sıkıntı yok
    yani sen desenki arkadaşın hattımı kapattı diye kapalı deyil hat acık şifre doğru...
    yani anlicanız pc de bir sorun var arkadaşım hp laptom kulanıyor ben masa üstü pcsi... harici yan komşununki daha net cekiyor bu hata olmadan önce.. yan komşuya bağlanırken web şifreleme kısmı geliyordu şimdi oda yok sadece ağ türü algılanıyor kalıyor... ve arkadaşın web şifresi doğru ağ adresi alınıyor diyor kalıyor 2cisi ise cihaz bozuk olsa taratınca 3 5 tane modem bulmaz... ama ben buluyorum... (modem airties rt 205 cihaz edup-199(1km) evet...

Benzer Başlıklar

1. Ağ Adresi Alınıyor Önemli Sorun [Yardım]
    ByMaNyAqq tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 12.07.2010, 17:52
  2. Ağ Adresi Alınıyor(Yardım)
    Korsan_95 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 12.07.2010, 13:58
  3. Msn sorunuu
    eksiriq tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 29.12.2008, 20:18
  4. aztech modem ağ adresi alınıyor!!!!!!!
    HecKThoR tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 11.12.2008, 19:10
  5. Ip adresi alınıyor
    DR-RH tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 25.07.2008, 22:34