kablosuz modemden internet paylaşımı nasıl yapılır?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Unhappy kablosuz modemden internet paylaşımı nasıl yapılır?

herkese selam;
    arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim internet paylaşımı ve ağ kurulumu hakkında hiç tecrübem yok.şunu sormak istiyorum ;evimden 20-25 metre uzakta komşumda sınırsız 8mbp internet ve kabosuz modem var ve ben kendime ve üst kattaki kardeşime bu komşumdan internet bağlayacam.kardeşimde masaüstü bende dizüstü pc var.(ben wireless sinyallerin çok az ve bazı odalarda hiç alamıyorum ve bağlantım güçlü olsun istiyorum).sormak istediğim bu bağlantıyı en iyi nasıl yaparız.bana hangi bağlantı aparatları lazım olur.dediğim gibi kardeşim kablolu ben kablosuz bağlanmak istiyoruz.bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum şimdiden teşekkür ederim

40 Tl Lik alıcılar var tam adını unuttum 128 Lik onla Süper Net cekersin Olmassa 20 25 metre cok uzaK ise Kablo CeK xD ) Yada Port Acsın portlu hızlanıor. AMa virüs girme olasılıgı varr

Peki bu alıcın tam yani teknik ismi nedir.ve bu alıcıdan masaüstüne kabloyla dizüstünede kablosuz internet bağlayabilirmiyiz ve performansı nasıl olur acaba

peki arkadaşım bu acces pointten hem masaüstüne hemde dizüstü bilgisayara internet çekebilirmiyim.yani birine kablolu diğerine kablosuz. bu arada cevaplar için çok teşekkür ederim

Yani bundan anladığım kadarıyla bu gösterdiğin acces point benim işimi görür öylemi. Ve birde komşudaki kablosuz modemden bu acces pointe kablo ilemi bağlantı kuracaz yoksa bu alet sinyali kablosuzmu alacak.

Benzer Başlıklar
  1. Modemden engellenen siteye giriş nasıl yapılır

harmoni_06 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 28.01.2011, 19:36
  2. kablosuz ağ ile internet paylaşımı

selcuk06101 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 17.09.2010, 15:59
  3. Kablonet Modemden 3 farkı Bilgisayara bağlantı nasıl yapılır?

CaSSaBaLi tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 28.03.2009, 03:47
  4. modemden internet paylaşımı

leon_thep tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 26.01.2009, 22:50
  5. 18 kişiye aynı modemden bağlantı nasıl yapılır?

Stoma tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 20
    Son Mesaj: 26.08.2007, 13:33