VINN önerirmisiniz ? Kötü mü İyi mi ?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Question VINN önerirmisiniz ? Kötü mü İyi mi ?
    Arkadaşlar vınn almak istiyorum ama kötü diyenler falan var bi yardımcı olabilirmisiniz?

saol ya biraz moralimi düzelttin.Oraya bakıom kötü buraya bakıom kötü arada bi iyi diyen cıkıyo onunda ne dediği belli değil.
    Tek sorunum 3g.Buluduğum yerden 3g çekiomu bilmiyorum ona göre alıcam vınn aldığımda hızıda önemli tabi

adıyla özdeş bi hizmet işte aylık 29 tl alıp wınn yapıyor...üstelik kota sınırıda var...

bendeki vodafone 3g sınırsız aylık 8tl kontör kesiyor..468 mbps..daha akşam lettopta bu vını denedim..on dakikakda üç kez hattan düştü.. bendeki buna kırk çeker...siz karşılaştırın.200mb boyutlu dosyayı tek parça indirdim süre iki saat.ha birde şebeke yakın veya uzaklığı belki buna etki olabilir..bizdeki şebeke anteni çok yakın...Hadi hayırlısı..

Vodafone daha iyi mi diyosun yani ?

5. Varsayılan
    ben türkcell ve vodafone u bilmem ama bn avea 3g kullanıyorum tek kelimeyle berbat diğer operatörleri bilemem...
    Yönetici Notu: Ortaklık bağlantısı kullanmak forum kurallarına aykırıdır!

Varsayılan Vınn
    VINN'ı 6 Ay Kullandım. Sonra da Bıraktım. Bence Hiç Kullanma İyi de Değil Kötü de Değil. Yani Sağı Solu Belli Olmuyor. İllaki Bir Yerden Sorun Çıkarıyor

vodafon şebeke olayını daha çok konumu kapsayacak duruma getirsin,bence Türkcell'e kırk çeker..vodafon 3G edge VINN'a göre kat kat üstün niteliklerdedir.üstelik Turkcellin edgesi aylık 33 tl vodafonun edgesi aylık 8tl ve hatta 7.99 tl üstelik sınırsız diyorum aradaki bağlantı ve parasal farka bakın....ben hizmetin kalitesine bakarım şirketin ismine değil. sağladığı imkan ve olanaklar benim için önemlidir.

hızmı işte size hız kıskananmayın ne olur vınncılar isteyin sizinde olsun bakın resme hız görün..1024'e ne kalmış şurda

işte vodafon farkıdiğer bağlantı iyidir diyenler incelesin.

Kardeşim Tek Kelime Kullanma Bu Kadarını Diyorum Açıklama Veya Niye Diye Sormak Gerek Bile Yok Kullanma

Merhabalar konu hakkında daha öncede yorum yazmıştım,

Kullanım alanı baz istasyon desteği ve kota sorunu dışında güzel bir teknoloji ancak bağlantı hızı 3g değil 4g de olsa frekans bandı bir yere kara downloadlarda upload için güzel diyebiliriz 3g desteği olan tüm baz istasyonlarda hızı mükemmel artılarıda çok eksileride eğerki
    kullanacağın alanda Network Şebeke sorunun olur ise bağlantın çok yavaş olur tıpkı ev içinde kablosuz modem pc arasındaki mesafe gibi
    eğerki sürekli gezen ve seyehat eden birisi iseniz 10 numara ama bir ev kullanıcısı için eksi diyorum..

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Eskişehir
    İsterseniz 100mb/s hız sunsun...4 gb kotası var....ne anlamı var ?...3-5 günde dolacak kota ..ondan sonra gb başına yığınla para...Değer mi ?

ayrıca kotaya gönderilen yani devşirme/özentisi ile telafuz edersem upload kullanımı da dahil...aynı fiyata 4gb kotalı adsl hizmeti ile vını karşılaştırırsanız vının kotası çok daha çabuk dolacağını göreceksiniz...ve interneti yoğun kullanıyorsanız kısa zamanda pişman olacaksınız.

interneti msn facebook birkaç haber sitesi gezmek dışında kullanmıyorsanız en düşük hızdaki hizmet bile iş görür...

vın ve türevleri sadece para tuzağıdır benim görüşüme göre

vını en son çare olarak düşünün bence...dağ başında bir yerdesinizdir hiçbi hizmet yoktur orda..o zaman el mahkum diyerek alınabilir.
    TÜRKÇE Giderse,Türkiye Gider!

Özenti ingilizce kelimeler ile sorulmuş sorulara cevap vermeyerek Türkçe'yi katledenlere gereken dersi bir nebze vermeye çalışalım.

Türkçesi dururken; özenti, ingilizceden devşirme kelimeleri kullanmayalım.

Laptop,Notebook
    gibi devşirme kelimeler yerine; "Taşınabilir/Dizüstü Bilgisayar" kelimelerini kullanarak dilimizi koruyalım.

Teşekkür amaçlı iletiler, acil/lütfen yardım tarzı başlıklar silinmektedir.

Benzer Başlıklar
  1. TURKCELL VINN Lütfen bakarsanız Sevinirim...

DesTann tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 18.02.2011, 19:45
  2. VINN dan ADSL modemi çalıştırmak

mstdrmz tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 05.11.2010, 15:51
  3. cpu önerirmisiniz?

burock1907 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 02.10.2010, 00:03