PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Varsayılan Laptop Kamerasından Fotoğraf Çekme

Merhaba,
    Laptopta ki kamera çalışır durumda.Messengerdan görüntülü sohbet edebiliyorum fakat denetim masasına girdiğimde kamera simgesini göremiyorum.Dediğim gibi bir sorun yok görüntülü arama yapabiliyorum.Bilgisayar kamerasından kendi fotoğrafımı çekmek isteyince denetim masasında o simgeyi göremiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim (:

aynı sorunu bende yasadım ve gunlerce ınternette aradım bunun çözümünü bulamadım.. bugun sorunu çözdüm ve burada paylaşmak istedım..bazı laptoplarda camera driveri yuklenmiş olmasına ragmen yazılım olmadıgı için çalışmıyor. bu sorun üretici firmadan kaynaklanıyor.. topyekun şikayet etmek lazım onları bence )) her neyse bu gibi laptoplarda dahili kamera .sadece msn de çalışıyor ama ne denetım masasında nede bilgisayarım da görünmüyor ve istedigin işlemleri yapamıyorsun..cyberlink you cam diye bir program yukledım ve kullanmaya basladım..oldukçada güzel ve kullanıslı bir program..hem sorunu çözdü hemde pc ye daha eglenceli bir görüntü kattıı...programı lisasnlı kullanmanı tavsiye ederim..

Benzer Başlıklar

1. Webcamdan Fotoğraf Çekme Programı ?
    traudy tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 11.04.2011, 16:57
  2. LG KT520 fotoğraf çekme
    ardayakan tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 11.09.2009, 21:12
  3. Oyunda Fotoğraf Çekme
    IcEmAN- tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 17