Facebook Açılmıyor
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Unhappy Facebook Açılmıyor
    Arkadaşlar 5 Gündür Facebook'a Giremiyorum. Çeşitli Forumlarda Baya Araştırdım Ama Çözüm Sağlayacak bi Yol Bulamadım.
    Farklı Browser'lardan Girdim(Chrome,Mozilla,Opera,Explorre) Açılmıyor ,
    Çerezler Önbellek Falan Bunlarıda Temizledim Cclenarla ,
    Combofix , Hijackthis Gibi Programlarlada Tarattım Sonuç Vermedi ,
    Host Dosyasına Baktım Facebook ile Alakalı Birşey Yazmıyor ,
    Dns Değiştirdim İşe Yaramadı ,
    Sistem Geri Yükleme Yaptım Yine Yok.
    ve Şuan Aklıma Gelmeyen Bikaç İşe Yaramaz Uygulamalarda Bulundum Ama Hala Facebook.com'a Giremiyorum. Mozillada "Anonymox" Adında bi Eklenti Var IP Adresini Değiştirip Yasaklı Sitelere Girmemi Sağlayan. Bu Program Bana Yabancı IP Adresi Veriyor. Bunun Sayesinde Bitek Firefox'tan Facebook'a Girebiliyodum Fakat Sonbikaç Günde İyice Yavaşlamaya Başladı Firefoxta Bu Eklenti Yüzünden. Anasayfanın Yüklenmesi 12 dk. Sürüyor Öyle Diyim. Dediğim Gibi Çok Araştırdım Forumlarda Sorunum Hakkında En Mantıklı Açıklama Olarak IP Ban mı Yedim Acaba Facebook Tarafından Diye Fakat Hesabımı Kapatmamışlar. Öyle bi Durum Olsa Kapatırlardı. Format Bile Düşündüm Ama Alakası Olduğunu Sanmıyorum. IP Adresimle Alakalı Olduuğunu Tahmin Ediyorum. Facebook Hariç Her Siteye Girebiliyorum. Çok Mağdur Durumdayım Yardımlarınızı Bekliyorum.

Edit: Bu Arada İnterneti 3 Kişi Kullanıyoruz. Ben Laptoptan Wireless İle Bağlanıyorum. Diğer 2 Kişide Böyle Bir Sorun Yok. Facebook'a Girebiliyorlar.

Ekran Görüntüsü İsteyenler Olabilir Onun İçin;

facebook sayfasınamı girmiyor yoksa sen hesabına girdiğin zaman mı girmiyor ?
    Zamanım gelince ölecek olan benim, e bırakın da hayatımı istediğim gibi yaşayayım.

3. Varsayılan
    Sayfaya Girmiyor. Telefondan yada Başka Bir Bilgisayardan Hesabıma Erişebiliyorum.

Alıntı Orijinalini Gönderen: mehti123 Mesajı Görüntüle
    Sayfaya Girmiyor. Telefondan yada Başka Bir Bilgisayardan Hesabıma Erişebiliyorum.
    daha önce böyle bir soruna rastlamadım şu soruyu sorarsak çözüme ulasmamız daha kolay olabilir.En son bilgisayarında/internetinde ne gibi değişiklikler yaptında facebooka girmemeye basladı bir hatırla ne gibi bir değişiklik yaptında sayfaya erişimi engelledi ?
    Zamanım gelince ölecek olan benim, e bırakın da hayatımı istediğim gibi yaşayayım.

5. Varsayılan
    Anlamadığımda o Zaten. Hiçbir Değişiklik Yapmadım.

Benzer Başlıklar
  1. facebook.com açılmıyor!

bthn_997 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 28.02.2011, 17:19
  2. win 7 de facebook videoları açılmıyor

aguanege tarafından Windows 7 forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 13.08.2010, 13:07
  3. facebook açılmıyor

akbudak21 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6