internet hızını artırma programsız
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Lightbulb internet hızını artırma programsız
    Arkadaşlar windows internet hızının sadece %80 ine erişmemize izin veriyor.Bunu %100 yapabilirsin.Windows yapılandırma bileşenleriyle oynayarak.Bu sadece profesyonel kullanıcılar için önerilir ona göre.Yanlış yaparsanız kötü sonuç doğurabilir ama o ihtimal çok az.

İnternetiniz bazı sayfaları yavaş açıyorsa dediklerimi yapın çok kolay :
    BAŞLAT -> ÇALIŞTIR -> Gpedit.msc -> Bilgisayar Yapılandırması -> Yönetim Şablonu -> Ağ -> Qas Paket -> Ayarlanabilen Bant Genişliği (Dikkat edin Yan Tarafta Yazıo) -> Etkin -> Bant Genişliği Sınırı %0(Eskisi %20) -> Uygula ->Tamam bukadar sayfalar daha hızlı açılır

Katılım Tarihi
    2012
    Yer
    İstanbul
    bunu bilmeyen yok

3. Varsayılan
    Eminmisin? istersen forumda programla internet hızını artırmaya çalışıp sistemine yazık edenlere söyle

buda güncellemeleri engelleyip sisteme yazık ediyor win7dede kullanılır mı bilmiyorum?:S(güncellemesiz sistem virüs botnet böcek solucan kaynağıdır)
    Bence(Dizüstü alırken kalitede):1.Apple(Verilen paraya değmez ama kaliteli)2.Sony(Verilen paraya değmez ama kaliteli)3.MSİ 4.Asus 5.Fujistu 6.Dell 7.Samsung 8.Toshiba 9.Acer 10.Lenovo 11.Hp 12.PB....99.Casper 100.Exper Sistemlerim için profilime bakın

bildiğim bi arkadaş var 6 yıldır güncelleme yapmıyor
    Sensei-Contra

antivirüsü vardır umarım
    Bence(Dizüstü alırken kalitede):1.Apple(Verilen paraya değmez ama kaliteli)2.Sony(Verilen paraya değmez ama kaliteli)3.MSİ 4.Asus 5.Fujistu 6.Dell 7.Samsung 8.Toshiba 9.Acer 10.Lenovo 11.Hp 12.PB....99.Casper 100.Exper Sistemlerim için profilime bakın

7. Varsayılan
    xp ye zaten 40 yıldır güncelleme gelmiyor gelse bile uyduruk şeyler.Ha siz win7 vista vb sistemleri diyorsanız.Zaten %99.9 u sahte.Ayrıca bu güncellemeleri engellemiyor , sadece windows un kısıtlı yaptığı erişimin kısıtlamasını devre dışı bırakıyor.Birşeye zararı yok ama; win7 de çalışıyormu bilmiyorum

pek bişeye yaramadı bu denilen win7de xpde yarıyordur belki internet hızlandıran program önerisi yapar mısınız peki(opera,vlc,netlimiter hariç)

9. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: bugrab Mesajı Görüntüle
    pek bişeye yaramadı bu denilen win7de xpde yarıyordur belki internet hızlandıran program önerisi yapar mısınız
    peki(opera,vlc,netlimiter hariç)
    Açıkcası ben o tür programlara inanmıyorum sahte oluyor kendisi

programsız demıssın ama programalrda çok fazla bişi değil dsl speed ve advecend sytem caredekı ınternet hızlandırıcıını kullansan sisteme bi zararı olmadan kullanırsın

Benzer Başlıklar
  1. internet dağıtım hızını ayarlama

saymoo tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 07.02.2010, 02:42
  2. internet hızını yavaşlatmak

gitarcim tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 23
    Son Mesaj: 04.07.2009, 19:53
  3. ağ da internet hızını sınırlama??

savas554 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4