Portal sepeti-Masaüstünde simge oluşturması - Sayfa 2
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 - 15 arası sonuçlar
  1. Varsayılan
    Dediğim olay İnternet Explorer ve Mozilla Firefox ana sayfalarında geçerli her iki ana sayfamda
    http://www.portalsepeti.com/?oem=JET...&tm=1358020908
    oldu. Bi türlü değiştiremiyorummm. Yardımlarınızı bekliyorum. teşekürler...

Dursun09 bi yanlışın var kardeş işte hedef yerinde www.portalsepeti.com? yazıomus sadece onu silip www.google.com yazıcan

Başlat/Çalıştır/Regedit yazın sayfa açılınca ctrl+f ye basın ve oraya portalsepeti yazın sağ kısımda onla ilgili bulunan şeyler gelecek hepsini silin ve tekrar f3 tuşuna basın arama bulunamadı diyene kadar onla ilgili her şeyi silin ben bu şekil çözdüm. Not:kendim bulmadım başka bir sitede biri bu şekil açıklamış alıntıdır.(Ayrıca önceleri böyle bir sorunla karşılaştığımda sistem geri yüklemeden geçmiş bir tarihe yükleyerek düzeliyordu ama bu sefer yapamadım.) ek olarak iyi123 de yazın silin ancak pc açıp kapadıkdan sonra bu sefer kısayollar da gözükmeye başladı tekrarlıyor kendini nasıl çözülecek bu :S giriş sayfamı değiştirebildim ama kısa yollara bulaşıyor lanet şey
    En son mert90 tarafından düzenlenmiştir: 17.01.2013 13:35

4. Varsayılan
    Arkadaşlar;portal sepeti illetinden sistem geri yüklemeyle kurtuldum. yukarıda yazılanları uyguladım ancak olmadı.Sistem geri yüklemeyle düzeldi. Artık portal sepeti yok. Cevap veren arkadaşlara teşekürler...

5. Varsayılan Portal sepeti çözümü
    İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR ,

Bir çoğumuzun başına gelen bir çok taciz sorunundan sadece birisi . Ama belki de en can sıkıcı olanlarından .

Ben , bu eklentiyi , adobe flash player güncellemesi yaparken indirdiğimi daha sonra farkettim . Şu maçları izlediğimiz lshunter

gibi sitelerden birinde / ve ya film izlerken önümüze sık çıkan eklentiyi yüklemeniz - güncellemeniz gerekir uyarısına uyup

güncelleme yaptım ama , ufak-ufacık-minik- miniminnacık eklenti işaretini farketmiş olmakla beraber tembellikten işareti

kaldırmadım . Çözmek yaklaşık 1 saatimi aldı .

Çözüm :

Bilgisayarınızı güvenli kipte başlatın ( Bu kipi seçebileceğimiz menüye çoğumuzda F8 tuşu ile ulaşırız ) .

Sonra Sistem Geri Yüklemeyi çalıştırın (en yakın tarihi seçin).

Bilgisayarınız yeniden açıldığında , eğer sistem geri yükleme tamamlanamadı mesajı ile karşılaşırsanız önemsemeyin .

Sorununuz çözülmüş olacaktır .​
    En son live_jarre tarafından düzenlenmiştir: 19.01.2013 14:11

Benzer Başlıklar
  1. Masaüstünde simge resmi gözükmüyor

ThinkingMan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 04.03.2011, 14:09
  2. Masaüstünde hiç bir simge yok

karaca5050 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 17.01.2011, 10:21
  3. V bullettin Reklam Yerleri Ve Oluşturması