3g internet
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
11 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Başlık: 3g internet

Varsayılan 3g internet

S.a arkadaşlar dişarida kullanmak üzere ( yazlik ta . Köyde v.s ) bilgisayardan internete girmek için

avea ( avea jet modem )

vodafone ( vodem )

türkcell ( vinn )

almak istiyorum faturasiz ama bunlarin 3g kapsama alani hangisi iyi durumdalar bunlarin hangisi daha iyidir avea mı türkcell mi vodafonemi kullananlardan yorumlarını bekliyorum

3G VINN MODEMLER TÜM BİLGİSAYARLARA UYUMLUMUDUR

3g çekim alanın dışında olan yerlerde bilgisayarıma vınn takıp internete giremeyecekmiyim

illaki 3g kapsamı alanında mı olmam gerekecek internete girebilmem için

3g kapsamında olman lazım.yani kısaca 3g senin telefonun çektiği yerlerde çeker.telefonun çekmiyorsa vınn çalışmaz.çekim kalitesi yönünden reklamlara güvenme.ben turkcell derim.vodafone ve avea bizim evin lavabosunda bile çekmiyor

Alıntı Orijinalini Gönderen: mstferkaya Mesajı Görüntüle
    3g kapsamında olman lazım.yani kısaca 3g senin telefonun çektiği yerlerde çeker.telefonun çekmiyorsa vınn çalışmaz.çekim kalitesi yönünden reklamlara güvenme.ben turkcell derim.vodafone ve avea bizim evin lavabosunda bile çekmiyor

s.a hocam bazı sorularım olacak cevaplarsan sevinirim ( internetede arada sırada girerim dışarıda + köyde + yazlıkta gibi ondan alamyı düşünüyorum yoksa evde sınırsız var internetim )

3g çekim alanı olmayan yerde egde üzerinden internete girilemiyormu
    vınn alacak isem illaki türkcell mi olsun diyorsun yani

kardeşimin cep telefonundan internete giriyorum türkcell cepten 1gb interneti var 3g olduğu zaman hızlı şekilde internete giriliyor 3g çekim alanı olmayan yerde ise edge çıkıyor internete gene giriliyor yavaşta olsa bilgisayardan vınn ile 3g çekim alanı olmayan yerlerde internete edge ile girilmiyormu

cep telefonunda egde ile internete giriliyorken vınnda illaki 3g alanında mı olmam gerekiyor onu anlamadım hocam
    En son derya78 tarafından düzenlenmiştir: 31.07.2013 16:36

1-3g çekim alanı edge üzerinden girme olayı artık eski telefonlarda kaldı.ben sana diyorum telefonun çekiyorsa internete bağlanabilirisn.
    2-turkcell'in çekim kalitesi daha iyi diye söyledim ama köy ,yazlık merkezi yerlerde ise de vodem yada avea alabilirisn.
    3-bilgisayardan edge ile internete girebilirsin ancak, bilgisayar ya çok düşük olduğu için kabul etmez(yeterli sinyal yok vs.)ya da çok yavaş internette gezinirsin...
    4- 1. soruda cevabı verdim soracağın bir şey varsa cevabını veririm.

Benzer Başlıklar

1. İki bilgisayar yavaş internet.Hızlı internet için ne yapmamız lazım?
    mkacar tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 18.10.2012, 17:51
  2. internet explorer bu internet sitesini açamıyor sorunu?
    turksoldier tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 25.09.2010, 07:48
  3. Yanıt: 5
    Son Mesaj: 13.03.2010, 22:29
  4. internet explorer 7.0 kurdum.ama ondan sonra internet gıremedım
    cengiz1155 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 14.11.2009, 01:11
  5. Internet Society (Internet Grubu) Kaç Yılında Kurulmuştur ?
    MiKR0P tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 23.05.2005, 12:48