silinemeyen cookies - Sayfa 2
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 - 13 arası sonuçlar
    Alper2003 bu konuyu bilmen güzel fakat dediğim gibi dergideki ile kelimesi kelimesine aynı şeyler yazılı inanmayanlar varsa bakabilirler (Reklam yapmıyorum ) ben bu sorun için aynı şeyleri yazacaktım fakat bu derginin yazdığı şeyi rakip derginin forumunda yazmak doğru olurmu :?: deyip yazmadım.

Alıntı Orijinalini Gönderen: Karizma13
    Alper2003 bu konuyu bilmen güzel fakat dediğim gibi dergideki ile kelimesi kelimesine aynı şeyler yazılı inanmayanlar varsa bakabilirler (Reklam yapmıyorum ) ben bu sorun için aynı şeyleri yazacaktım fakat bu derginin yazdığı şeyi rakip derginin forumunda yazmak doğru olurmu :?: deyip yazmadım.
    Sevgili kardeşim doğruda sonuçta bu ipuçlarını herkes bir yerlerden buluyor. Yani kafadan sallamadığıma göre onlarda bir yerden almışlar ben bunu yabancı bir sitede buldum. Türkçeye çevirdim aynı şeyi onlarında yapmadığı ne malum? Bunu bilemeyiz. Dediğim gibi hayatımda chip'in bir sayısını dahi almadım. Zaten bu şekilde bir yerden yazdığımda kaynak belirtiyorum. Daha önceki yazılarıma bakarsan görebilirsin.
    Alper

Alper2003 seni şıkıştırmak niyetinde değildim sadece eğer ordan almışsan kaynağını belirtmeliydin dedim. Ama İngilizceden çevirdim diyosun bu çok güzel bir olay teşekkürler. ops:

Benzer Başlıklar
  1. cookies

HACKER882 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 08.04.2006, 10:40
  2. Cookies?

_server_ tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 23.04.2005, 14:19
  3. Cookies

CoMeX tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2