İnternet Explorer Giriş Sayfası gri nasıl değiştirebilirim ?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
17 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan İnternet Explorer Giriş Sayfası gri nasıl değiştirebilirim ?
    Arkadaşlar internet explorer giriş sayfası pasif durumda registry den blank olarak yapıyorujm düzeliyor fakat hala gri renkte duruyor. bunu nasıl değiştirebilirim. Sitenin birinde okumuştum ama unuttum. registry den bunun nasıl değiştiğini bana bi zahmet yazan olursa memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

İyi çalışmalar...
    Quad Q9400, 2666 MHz (8 x 333), Gigabyte GA-EP45-DS3L, 6 GB DDR3 1333 Mhz, ATI Radeon HD 3850 (256 bit), AOC F22S+ Monitör, SAMSUNG 1000 GB, 7200 RPM, SATA-II, SAMSUNG 320 GB, 7200 RPM, SATA-II, TSSTcorp CD/DVDW SH-S182M ATA Device, Ms Wireless Media Desktop 1000, Skystar HD2 Tv Kartı, HP Officejet H470 series (Kablosuz), Microsoft Windows 7 Ultimate

www.inndir.com a gir oradan ad-aware programını indir
    Sonra kur tarama yap sil.
    Bukadar.

Birazda sorunlarınızı yazmadan önce forumda arama yapsanız çok iyi olacak...
    Bilmemek Değil, Öğrenmemek Ayıp...

Son 4 sayıdır dergide de bu tip programlar vardı... bir kontrol et cdleri...
    search for : Ouz Khan® Script n Audios

Arkadaşım ne dediğini tam olarak anlamadım ama giriş sayfasını değiştiriyorsun tekrar eski sayfa yerine geliyor.Doğrumu?eğer doğruysa şu anda sisteminde yabancı bir .exe uzantılı dosya var demektir.Bu dosya ad-aware ile silinmez.Spy bot programını bir dene ama eminim oda silemiyecek(bulamıyacaktır)tir.O yüzden yapacağın bir yol var sistemi geri yüklemek.Hangi gün olduysa bu olay o günden bir gün önceye sistemi geri yükle....

Alıntı Orijinalini Gönderen: S_p_y
    Arkadaşım ne dediğini tam olarak anlamadım ama giriş sayfasını değiştiriyorsun tekrar eski sayfa yerine geliyor.Doğrumu?eğer doğruysa şu anda sisteminde yabancı bir .exe uzantılı dosya var demektir.Bu dosya ad-aware ile silinmez.Spy bot programını bir dene ama eminim oda silemiyecek(bulamıyacaktır)tir.O yüzden yapacağın bir yol var sistemi geri yüklemek.Hangi gün olduysa bu olay o günden bir gün önceye sistemi geri yükle....
    Arkadaşım sen bu problemle karşılaştınmı? Karşılaşmamışsın ki bu cevabı yazmışsın. Lütfen yanıltıcı cevaplar verme...
    Bilmemek Değil, Öğrenmemek Ayıp...

Benzer Başlıklar
  1. explorer giriş sayfası sorunu!

ilyetus tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 27.12.2006, 09:45
  2. Yine explorer giriş sayfası..

DanteThomaS tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 22.08.2004, 22:25
  3. Explorer Giriş Sayfası

tan_vedat tarafından Yazılım forumunda