PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Gmail' de Grup Oluşturma

Gmail de group oluşturabiliyor muyuz??? yapabiliyorsak nasıl oluyor???

Lightbulb Belki Mail-grubu.com deneyebilirsin?

Merhaba! Grubumuz ortak dosyalar ve önemli belgeler paylaşmak istiyorduama herkesin mail adresi farklı uzantı içeriyordu - yahoo, gmail, hotmail falan,
    bu yüzden
    google'de bir araştırma yaparken uygun bir ortak e-posta hizmeti buldum.
    http://mail-grubu.com/x/rfMail grubu'nda kolayca yeni grup oluşturduk. Bu uygulama "mail grubu oluşturmak istiyorum ama herkesin e-posta adresi farklı uzantı içeriyor" diyenlere en kolay çözüm yolunu bulmaktadır.Üyelerin her biri kendi hesabıyla veya Facebook ile oturum açıyor - bence bu kişi grupları için iyi bir fikir

site içinse google grups şeklinde oluşturulabiliyor

Varsayılan Google Gruplarından farklıdır

Evet belki Google gruplarına benziyor, ama Mail-Grubu'nda özellikle öğrenciler veya öğretmenler için daha uygun fonksiyonlar var.
    Mesela Sohbet penceresi aracılıgıyla arkadaşlarla hızlı haberleşebilirsiniz veya sadece Facebook ile giriş yaparak grup takvimde grubunuzun yaklaşan etkinliğinden haberdar olabilir ya da oradaki üniversite forumundan yararlanabilirsiniz.

acil olarak cevaplarsanız sevinirim.Gmail adresime bir topluluk eklemek isterken google+ sayfası çıktı.sayfadan herhengi bir çıkış olmadığı için onaylamak zorunda kaldım.Google+ yı mail adresimde istemiyorum.Nasıl kaldırabilirim.Gmail hesabımın kapanmasını ve maillerimin silinmesini istemiyorum.Sadece google+ nasıl kaldırmalıyım bilen var mı acilen cvp larsanız çok iyi olacak

Benzer Başlıklar

1. Outlook da grup oluşturma
    tugrunc tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 19.12.2013, 19:12
  2. Yeni Bir Grup
    shira tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 15.01.2007, 12:05
  3. GRUP HEPSİ SEVENLER
    ergin tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 7