VGA kameranın özelliği nedir? - Sayfa 2
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
8 sonuçtan 6 - 8 arası sonuçlar
    New_and_Old Misafir

Alıntı Orijinalini Gönderen: punker
    Max. 640*480 pixel boyutu olan kameralara VGA kamera denir,bunlar megapixel değildirler.
    vga olmasıyla çözünürlüğün hiç alakası yok. bıkac cesıt kamera var pıyasada vga kameralar ıyıdır takma.

Alıntı Orijinalini Gönderen: New_and_Old
    Alıntı Orijinalini Gönderen: punker
    Max. 640*480 pixel boyutu olan kameralara VGA kamera denir,bunlar megapixel değildirler.
    vga olmasıyla çözünürlüğün hiç alakası yok. bıkac cesıt kamera var pıyasada vga kameralar ıyıdır takma.
    zamaninda en fazla 640x480 pixellik cozunurluk manasina gelirken artik direk 640x480 pixel cozunurluk icin kullanilan bir kisaltma.
    Eğer resimlerinizi internette yayınlayacaksanız makineniz 640 x 480(VGA)'yı desteklemelidir.
    Giriş

En iyi Anlık Mesajlaşma Deneyimi!

Arkadaşlarınız ve ailenizle video konferans yapmak hiç bu kadar kolay ve zevkli olmamıştı.Kullandığınız sohbet yazılımından bağımsız olarak en yüksek kalitede ses ve görüntü elde edeceksiniz. WebCam Live! Ultra'nın CCD sensörü 640x480 (VGA) çözünürlüğünde canlı ve zengin renkler sunar. USB 2.0 yüksek hızlı bağlantı ile birleştiğinde, ışığın az olduğu ortamlarda dahi sonuç üst seviye, 30 fps hızında görüntü olacaktır.

WebCam Live! Ultra size daha fazlasını sunar. Diğer webcamlerden farklı olarak harici olan mikrofonu ile çok daha net ve güçlü ses aktarımı sağlar. 1.3 megapiksel çözünürlüğe kadar (enterpolasyonlu) sabit görüntü kaydı yapabileceğiniz gibi beraberinde gelen ödül sahibi WebCam Center yazılımı ile hareket sensörü ve uzaktan erişim gibi bir çok eşsiz özelliğin de tadını çıkartacaksınız.
    VGA çözünürlüğünde saniyede 30 kare net ve doğal sesli video klipler çekebilen dijital video kamera olarak da lanse ediyorlar.

evet vga 640*480 çözünürlüğündeki kameralara denmektedir.

Vga modu demek 640*480 çözünürlük demektir.Ben bir şeyi söylerken emin olmadan söylememeye özen gösterir ve defalarca kez araştırım,sen bir alaksı yok derken araştırdın mı?

Mesela ben vga nın ne demek olduğunu çok iyi bildiğim halde sırf sen böyle yazdın diye oturdum yine araştırdım,ve evet yanılmamıştım,vga kamera 640*480 çözünürlüğe denir.Sende araştırırsan karşına vga`nın ne demek olduğunu anlatan onlarca yazı çıkar.

defalarca kez söyledim bunu ve yine söylüyorum,eğer bir konu hakkında bilginiz yoksa veya net bilginiz yoksa bu böyledir diye foruma yazmayın,hem kişilerin kafasını karıştırıyor hemde insanları yanlış bildiğiniz şeylerle yanlışa yönlendiriyorsunuz.Ayrıca insanları forumdan soğutuyorsunuz.

Ayrıca k300 için verilen adreste ürünün kamerası vga dır diye bir ibare yok.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Ankara_UnderGround

arkadaşlar verdiğiniz emek için saolun.

verdiğim linkte kameranın 1280x960 olduğu belirtilmiş.K300i VGA kameraya sahip diyorum çünkü sony-ericson'un sitesinden baktım özelliklere.
    ama siz de 640x480 diyosunuz.

ya sony-ericson da yanlış var yada sizde...

yada bende

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Benzer Başlıklar

1. Ekran kartındaki DVI özelliği nedir?
    kizildespot tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 23.12.2009, 15:30
  2. a.cpu özelliği
    mustafa52 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 30.12.2006, 21:45
  3. Msnde karşı kameranın kaydı?
    whoobay tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 27.04.2005, 14:13
  4. NAT,NAPT, ICMP, DHCP özelliği nedir ?
    delicocuk tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 14.10.2004, 01:25
  5. Web kameranın Bilgisayarım penceresiden Kaldırılması ?
    LinuxTURKA tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 29.09.2004, 12:25