telefonum kapalı gibi gözüksün
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan telefonum kapalı gibi gözüksün

selam arkadaşlar;
    öncelikle böyle bi başlık açmadan bi arama yapayım istedim ama istediğim şeyi bulamadım.
    istediğim şu, telefonum açık olacak fakat istediğim bir kişi beni aradığında telefonum ona kapalı gibi uyarı verecek! benzer bi örnek vereyim; msn de engellediğim kişi beni herzaman ç.dışı görüyor ama ben onun ç.içi olduğunu görebiliorum.. bunu cep telefonumda olmasını istiyorum. bu mümkünmü?? sonyericcson k750i kullanıyorum ve hattım telsim. bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı? bi kişi yüzünden telefonumun devamlı kapalı olmasını istemiyorum!
    bu konuyla ilgili cavaplarınızı ve varsa konu başlıklarını yazmanızı bekliyorum. şimdiden herkese teşekkürler..

sevgiyle...

Varsayılan cep tel

Telefonun ayarlar kısmında arayanı engelle diye bir secenek var mı? buna bir bak, Aslında böyle bir şeyi bende yaptım ama tüm eski telefonumda

Şimdi kullandığım Samsung D600 de oyun oynarken mesaj geliyo oyunu arkaplana atıpta mesaja bakamıyorum kahretsin ki symbian yok...

Kolay gelsin...

elam arkadaşlar;
    öncelikle böyle bi başlık açmadan bi arama yapayım istedim ama istediğim şeyi bulamadım.
    istediğim şu, telefonum açık olacak fakat istediğim bir kişi beni aradığında telefonum ona kapalı gibi uyarı verecek! benzer bi örnek vereyim; msn de engellediğim kişi beni herzaman ç.dışı görüyor ama ben onun ç.içi olduğunu görebiliorum.. bunu cep telefonumda olmasını istiyorum. bu mümkünmü?? sonyericcson k750i kullanıyorum ve hattım telsim. bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı? bi kişi yüzünden telefonumun devamlı kapalı olmasını istemiyorum!
    bu konuyla ilgili cavaplarınızı ve varsa konu başlıklarını yazmanızı bekliyorum. şimdiden herkese teşekkürler..

SONY eriksonların en kotu ozelligi.
    symbian yok. dedigin seyi 6600 gibi symbian destekleyen tellerde yapabilirsin

sağol kardeş ama o dediğin bu telefon için geçerli olmasa gerek öyle bi seçenek bulamadım! sadece çağrı kabulü var ama onu daha önce denedim.arayan kişiye meşgul tonu gönderiyo,doğal olarakda bu iş sakat oluyo :? o kişi veya kişiler tarafından arandığımda 'sinyal sesinden sonra...' olacak bişe! yönlendirmeyle ilgili bişeyler olabilirmi diye düşündüm ama yönlendirme yapamıyorum. birisi bana bi numaraya yönlendirmemi söyledi,söyledi ama numaranın 7532 falan gibi bişe olduğunu ve numarayı bilmediğini söyledi :lol: :lol: bunu bilen varsa diye ümid etmiştim :?

5. Varsayılan

Bana da lazım olan bir program bu bende hiçbir yerde bulamadım bu programı bulabilen kişiye teşekkürlerimi sunacağım...

Benzer Başlıklar

1. Cep telefonum kayboldu
    hckweb tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 21.03.2007, 13:31
  2. Telefonum Öldümüü?
    muhlis91 tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 08.02.2007, 17:03
  3. Msn adresiniz yerine resminiz gözüksün...
    JUSTIN_T11 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 09.10.2006, 14:20
  4. Msn adresiniz yerine resminiz gözüksün...
    JUSTIN_T11 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 01.10.2006, 23:09
  5. Sayfadaki herşey aynı anda gözüksün.
    atix tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 19.07.2005, 23:10