fotoğraf makinası hafıza kartı silinmiyor
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan fotoğraf makinası hafıza kartı silinmiyor

Arkadaşlar; teyze oğlu fotoğraf makinasının, hafıza kartını silemediğini söyleyip bana geldi. Bende bilmişlik yapıp böbürlenerek ver bakalım dedim ve bilgisayarımdaki cart reader' a taktım. Kartın içinde dört tane dosya vardı.Bunları silince silindi görünüyor fakat tekrar çıkarıp takınca yine içinde.Birşey anlamadım.Biçimlendirmeyi deniyorum olmuyor.windows biçimlendirmeyi tamamlamadı! diyor.Hızlı biçimlendir yok,yavaş yok,fat32 imiş, fat mış olmuyor. Tabi madara olduk bikere ama bir yardımcı olsanız teşekkürler.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Merhaba

İçerisine zararlı yazılım bulaşmış olabilir, ya da cihazı taktığınız aletin dahili belleğine bulaşmış olabilir siz silip de tatığınızda yeniden bulaşıyordur.

iyi günler..
    Tekrar Merhaba PCnet = )

3. Varsayılan

ilgine teşekkürler fgurhanf fakat karttaki resimler silinmiyor sadece silindi gibi gözüküyor sanırım.sadece bilgisayara takıp çıkartıyorum kartı. Silinmemesi için bir yazılım falan yüklüde olabilir. Ama ben silmek istiyorum.Ayrıca biçimlendirmeyide kabul etmiyor ve kartın üzerinde herangibir klipste yok koruma amaçlı???

Bu dosyaları oluşturması normal. Fakat içindeki resim yada videoları silmemesi ...

Benim samsung telefonumdada kartı silip tekrar taktığımda images,video.. gibi dosyaları kendi oluşturuyor

sanırım sizinkide öyle bir şey.

5. Varsayılan

disk yönetiminden komple bölümü kaldırmayı dene. büyük ihtimal virüs var.
    AMD ATHLON X2 7850 B.E. / GİGABYTE MA78GM-UD2H / KINGSTON 2X1GB 800MHZ / SAMSUNG 250GB IDE / LG 8X DVD RW

Benzer Başlıklar

1. Digital Fotoğraf Makinası
    Azza tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 11.01.2008, 17:10
  2. 2. el fotoğraf makinası
    evil tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 05.06.2005, 23:34
  3. Digital Fotoğraf Makinası
    DDD tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 11