Hafıza Kartı şifresini Kırma
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
22 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Hafıza Kartı şifresini Kırma

arkadaşlar ben telefonumu ılk aldıgımda hafıza kartıma bi şifre koydum ve unuttum sımdı hafıza kart okuyucusuna takıp pc ye taktıgımda pc ızın vermıyo hafıza kartının ıcını gormeme

bu hafıza kartındakı sıfreyı nasıl kırabılırım arkadaşlar bı yardımcı olabılırmıısnız...

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Cyber Gezeğeni

USB girisli hafiza kart okuyuculari var aynen USB Flesh gibi... onlarda yapilabiliyordu. XP uzerinden.. Format cekiyorsun isi bitiyor.

ya şahsen ben oyle pek anlamam bu işlerden benım hafıza kartım mıcro olanlardan

daha ayrıntılı bıcımde anlatabılırmısın acaba nasıl oldugunu bılıyosan tabı

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Olmaktan korktuğum yerdeyim

Şifreli hafıza kartlarını bilgisayara takınca algılamıyor. Onun için ayrı bir aparat vardı sanırım. Ama bilgisayarın hafıza kartını görüyorsa mmcmedic programı ile format atarak kırabilirsin. Tabi dosyaların da gider.

2. yol: Karta şifreyi koyduğun telefonda fexplorer gibi bir dosya gezginiyle c:\system klasörüne gir. mmcstore dosyasını herhangi bir hafıza kartına falan at. Bir şekilde bilgisayara at yani. Sonra sonuna .txt yazıp not defteriyle aç. Şifren oralarda bir yerde yazar. Ama o dosyayı telefonda açmaya çalışma sakın, kendi kendini silebiliyor.

usta bu 2. yol cok harıka da bu fexplorer felan ben anlıyamıyorum ya bunlar nerde bulunur nerden nasıl gırılır ben pek bılmem bana bıraz daha ayrıntılı anlatabılırmısın acaba zehmet olmassa sana

Benzer Başlıklar

1. Openoffice writerle yazılan bir dosyanın şifresini kırma
    rose__18 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 30.07.2008, 22:18
  2. hafıza kartı
    rei1987 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 19.11.2007, 21:10
  3. Hafıza kartı
    rekarte tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 13