PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Numara Taşımanın Tahmin Edemeyeceğiniz Avantajları... ALINTIDIR.

Alındır:
    Numara taşıma: numaranız aynı kalarak ücretsiz olarak farklı operatöre taşınmasıdır.

6 ay Vodafone , 6 Ay Turkcell

kesinlikle öneririm çok karlı çıkarsınız.Kontörden tut dakikaya ne varsa hediye

Uzaklaştırıldı
    Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

ben bu yöntemi numara taşıma çıktıktan sonra 3kez yaptım ancak

1. madde kesinlikle geçersiz çünkü yeni hattı telefona takmazsanız numara taşıma işlemi gerçekleşmiyor bu durumda bu madde geçersiz oluyor

numara taşşımak için 3ay süre var ayrıca türkcel numara taşırken sorun çıkartıyor vodafonda 6ay kontür yüklenmemiş hattı türksele taşımıştım

ancak türkselden başka bir şebekeye taşımaya kalktığınızda binbir dereden su getiriyor acayip zor avea yı denemedim bilmiyorum

Uzaklaştırıldı
    Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

Alıntı Orijinalini Gönderen: GAREZ Mesajı Görüntüle
    o tarz kontör tuzaklarından kurtulmak için Turkcell için online işlem merkezinden servis kısıtlma ile seçeneğini kullanabilirsiniz...

yada müşteri hizmetlerini arayıp mobil ödemelere kapalı yaptırın böylece kurtulursunuz

Alıntı Orijinalini Gönderen: Husami Mesajı Görüntüle
    ben bu yöntemi numara taşıma çıktıktan sonra 3kez yaptım ancak

1. madde kesinlikle geçersiz çünkü yeni hattı telefona takmazsanız numara taşıma işlemi gerçekleşmiyor bu durumda bu madde geçersiz oluyor

numara taşşımak için 3ay süre var ayrıca türkcel numara taşırken sorun çıkartıyor vodafonda 6ay kontür yüklenmemiş hattı türksele taşımıştım

ancak türkselden başka bir şebekeye taşımaya kalktığınızda binbir dereden su getiriyor acayip zor avea yı denemedim bilmiyorum
    Lütfen Yanlış okumayalım 1. Madde de verelin bilgi HATTINIZIN HİÇ KAPANMASINI İSTEMİYORSANIZ, KONTÖR YÜKLEMEDEN O HATTI KAPALI TUTARSANIZ O HAT KAPANMAZ. Ne zaman telefona takarsanız o anda aktif olur. ELBETTEKİ KAPALI DURAN BİR HATTI TAŞIYAMAZSINIZ.

Benzer Başlıklar

1. Hardiski 2 Ye Bölmenin Avantajları
    Rohonin tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 03.01.2010, 15:09
  2. Linux'un Avantajları ve Dezavantajları
    sameducer tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 17.02.2007, 12:34
  3. Dizüstünde AMD nin avantajları nelerdir?
    Anubis84 tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 12.01.2006, 06:32
  4. Marka mı ? Toplama mı? Avantajları ? Dezavantajları ?
    borsaforum tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 26.06.2004, 18:30