oyun yükleme sorunu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan oyun yükleme sorunu

slm arkadaşlar ben geçenlerde makinaya bir oyun yüklemeye kalktım daha ilk cd de hata verdi bu cd yi başka makinaya takdım yükledi şu an hatada neler yazıyo hatırlamıyorum çünkü işteyim her neyse soruya gelelim bu cd yi takınca install düğmesine basmadan cd nin içine girerek başka türlü oyunu kurabilirmiyiz mesala kopyala yapıştır gibi bişey eğer böyle bir imkan varsa anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Varsayılan oyun kurulumu

arkadaşım şimdi birçok olasılık olabilir oyunun kurulmamasıyla ilgili. Bazı oyunlar vardır. Sistem bilgilserini kurmadan önce kontrol eder sistem yetersizse oyunu kurmaz. Veyada cd biraz deforme olmuştur. Arkadaşının cdromu seninkinden daha iyi okuodur. Ama sen ilk önce cddeki dosyaları bilgisayara kopoyalamak istiyorsan. Eğer cd romun okuyup bilgisayara kopyalayabilirsen oyunun setup programı nasıl yazılmış bilemeyiz belki doğrudan cdromdaki cdden okuman yapmayı isteyebilir yada o bulunduğu klasör üzerinden kurar. Artık tüm bu yolları deneyeceksin arkadaşım. Kolay gelsin. :arrow:

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    KADER UTANSIN

bende önceden cdrom zorlanmaya başlamışıtı cd okumada zorluk yapıyordu
    cd rw cd yazarken de zorluk oluyordu müzik kopyalıyordum iyi olmuyordu

cdromları lens temizleyen paket aldım bir güzel temizledim herşey düzeldi
    yağ gibi çalışıyor

cd rw sıfır 3 oyun kurdum sorun yok bu 4.oyunu ilk dil seçimini yaptım hata verdi

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Advanced Dungeons&Dragons

korsan cd olduğu için ziplenmiştir bu da bilgisayarı biraz kasabilir...bilgisayar bir süre denedikten sonra vazgeçecektir...winzipin son sürümü yüklü mü?
    cd deformasyona uğramıştır (whoobay'in dediği gibi) fiberi pürüzlüdür vs...
    önceden konfigürasyonu kontrol edip yüklemeyene rastlamadım ama o da bir seçenek...

Benzer Başlıklar

1. dvd'de oyun yükleme yardım
    hakem1 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 04.02.2007, 09:41
  2. sony s700i oyun yükleme
    dias tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 16.06.2005, 20:44
  3. oyun yükleme
    eyupkeskin tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1