medal of honor pacific assault ta bi bölümü geçemedim - Sayfa 11
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 11 / 13 İlkİlk ... 78910111213 SonSon
129 sonuçtan 101 - 110 arası sonuçlar
    tiernana tamamiyle katılıyorum, lütfen biri yardım etsin bu bölümü geçemiyorum bende kafayı yemek üzereyim. çok az bir süre var siyah uçak parçalanana kadar. hepsini nasıl vuracağım.

2. Varsayılan
    arkadaşlar havaalanına geliyorum çinliler baskın yapıo havadan uçaklar sonra öldürüyorum taramlını başına geçiom bişey olmadan ölüom orda ne yapmam gerekiyor yardım lütfen

3. Varsayılan
    beyler şunun son bölümümdeki hendersen field-d bölümünün sonunda havaalnını orda bişey olmadan ölüo deli olcam nasıl geçebilirim yrdım lütfennn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: tugi1231 Mesajı Görüntüle
    beyler şunun son bölümümdeki hendersen field-d bölümünün sonunda havaalnını orda bişey olmadan ölüo deli olcam nasıl geçebilirim yrdım lütfennn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arkadaşım görevin olduğu yere doğru gitceksin orda makineli war biraz bak etrafına. kullan makinalıyı siyah büyük uçak gelcek onu korucaksın dierlerinden sonra uçak inio zaten :mrgreen:

5. Angry
    arkadaslar ben yeni üyeym ilk antrenman bölümünde komutan left faln biseyler dio sağa sola dönüom olmuyo basa alıo lütfen yardm edn kafayı yicemm...ops:

6. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: anaximenes Mesajı Görüntüle
    arkadaslar ben yeni üyeym ilk antrenman bölümünde komutan left faln biseyler dio sağa sola dönüom olmuyo basa alıo lütfen yardm edn kafayı yicemm...ops:

ok tuşlarıyla left derse sola right derse sağa falan öle yapıorsun :mrgreen:

7. Varsayılan
    yaa arkadaslar ben oyunu yeni yükledima am ilk bölümü gecemiorum bende uçak savar varr ucakları vuruyorum sonra bott ilerliorr ama yeniden ucak geliorr canım yetmiorr birisi yardımcı olsun bu oyunu bitirmek istiyorum

8. Varsayılan
    Flyboys bölümünde uçakla arkadaşlarımı takip ediyorum, arkadaşı takip eden japon uçagını vuruyorum, ilerde bi gemi çıkıyo tam ona inerken motor duruyo geçmek için ne yapabilirim YARDIM EDİN!!!!!!!!(oyunu bitirenler lütfen yardım edin...!)

9. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: m_90 Mesajı Görüntüle
    tiernana tamamiyle katılıyorum, lütfen biri yardım etsin bu bölümü geçemiyorum bende kafayı yemek üzereyim. çok az bir süre var siyah uçak parçalanana kadar. hepsini nasıl vuracağım.
    kardeşş o bölümü geçtimm ama yaklaşık 1,5 yıl ara verdim yoksa kafayı yiyecektim .eğer hala geçmediysen sol taraftaki uçaksavarrı al ve ateş et yaklaşık 90 sn kadar uçakları öldür siyah ucağın arkasındakileri vur. şu anda ise uçak bölümüne geçtim yaklaşık 1 aydır burayı geçmeye çalışıyorum ama nafile... arkadaşlar karşıma iki tane japon destroyer çıkıyor ve uçakta 4 tane torpido var bu torpidolarla blümü geçmem mümkün değil yardımlarınız bekliyorum

10. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: Cseemboo Mesajı Görüntüle
    Flyboys bölümünde uçakla arkadaşlarımı takip ediyorum, arkadaşı takip eden japon uçagını vuruyorum, ilerde bi gemi çıkıyo tam ona inerken motor duruyo geçmek için ne yapabilirim YARDIM EDİN!!!!!!!!(oyunu bitirenler lütfen yardım edin...!)
    flyboys bölümü derken nereyi kastettin? ben adadaki görevlerimi bitirip arkadaşları takip ederken torpil alıyorum karşıma 1 destroyerbirde uçak gemisi çıkıyor ama o bölümü geçemedim bilgin varsa yardım lütfen

Benzer Başlıklar
  1. Medal Of Honor pacific assault

emindemirciler tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 23
    Son Mesaj: 24.04.2011, 10:28
  2. Medal of honor Pacific Assault

apo19 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 26.06.2007, 20:40
  3. medal of honor pacific assault hakkında

emindemirciler tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 5