age of empires 2 taktikleri
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
14 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan age of empires 2 taktikleri

age of empires2 conqurers u multiplayerden oynuyoruz bana age of2daki taktiklerinizi söylermisiniz mesela hangi ulusu seçmeliyim hangi birim hangi birime karşı etkili.....

valla en kolay taktik bir an önce adam yapıp adamı dağıtmak.Ama oyunun tadını kaçırmamak için bu yasak konur genelde.

O yüzden uzun vadede iyi savunma yapabilecek bir ülke sçmek gerek.Bizanslaar da buna uyun sayılır.Hem denizde de güçlüler.Bunun yaında Türkler de ideal.Ben genelde Türkler i seçiyorum çok güze oluyor.

Türkler her ülkeye karşı etkili uzaktan vurması harika sana önerim mayans ı pek seçme atlı diye bişy yok adamlarda eğer fakirsen mayans ı sç çünkü adamları basmak kolay ama hemen ölüyorlar

ben persians yada türkleri seçiyorum çünkü persiansdan çıkan filler sayesinde savaşta üstünlük sağlıyosun türklerdede savunmada toplu kulelerle koruma sağlasnıyor ben age of empires daha çok savunma yaparak sağlıyorum savunmanı sağlarsan gerisi gelir zaten :roll:

Alıntı Orijinalini Gönderen: hooijdonk Mesajı Görüntüle
    age of empires2 conqurers u multiplayerden oynuyoruz bana age of2daki taktiklerinizi söylermisiniz mesela hangi ulusu seçmeliyim hangi birim hangi birime karşı etkili.....

bence persians yada türkleri seç persiansları rakip rahip ile çabuk alıo filde yavaş en iyisi türk taktik olarak ta multiplayerda önce ete sonra oduna sonra demire en son olarak taşa yüklenmelisiniz asker basarken ise önce altın istemiyen askerlerden çokca basıp düşmana göndermelisiniz düşmanda altın dan asker bastığı için altını tükenecektir rakibin askerleri azalınca siz güçlü olan askerlerden altın isteyen askerlerden basıp düşmanı sileceksiniz bi de kiliseye konulan maddeler war ya onlardan da kiliseye koyun çünkü o maddelerin sadece biri saniyede 1 altın werio ben bu kiliseye konulan maddelere çok önem weririm siz de werin ve yop atan evleri gemi merkezinin yanına dikin et topluyan çalışma gemilerinden en az 15 tane üretin EN ÖNEMLİSİ HANİ MARKETTEN ÜRETİLEN AT ARABALARI WAR YA ONLARDAN BASIN VE DOSTUNUZUN MARKETİNE GÖNDERİN ONLAR DOSTUNUZUN MARKETİNDEN HEP ALTIN ALACAKTIR BENDEN SÖLEMESİ

Benzer Başlıklar

1. Age Of Empires III
    Yquai tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 17.01.2008, 20:19
  2. age of empires 3
    thekanarya tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 26.06.2005, 15:19
  3. age of empires
    aqamarin tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 5