flash belleğe gta vicecıty yükleme
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan flash belleğe gta vicecıty yükleme
    arkadaşlar ben flash belleğime gta yüklemek istiyorum sizce nasıl yapmalıyım

CD nin imaj dosyasını alarak yapabilirsin. Nero ile image writer kullanarak.

3. Varsayılan
    recrec biraz açabilir miyiz ya birsürü yol var da hangisi ya da hangileri ne olur ya yazın url varsa lütfen yazın :!:

4. Varsayılan
    ya yokmu bilen yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

5. Varsayılan
    boşuna açtık galiba başlığı ????????? sizce

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir
    Dostum öncelikle GTA kaç mb onu tespit etmen lazım ayrıca ne kadarlık bir flash belleğin var? Sığdırabilecek misin? Arkadaşın söylediği gibi Nero programı ile oyunun tümünün Imajını al imajı alırken de hedefi flash bellek olarak gösterirsin daha sonra da tekrar isteiğin yere taşırsın.

iyi günler..

7. Varsayılan
    Dostum en azından 2gb lık bir flash belleğe ihtiyacın var. daha sonrada ya oyunu rar pakedi yaparsın yada cd lerin imajını atarsın cd ye

8. Varsayılan
    abi ne yap biliyor musun bilgisayarın birine(seninki de olabilir)gta vıce cıty kur. kurduktan sonra c ;program files;ordan da gtanın dosyasına gir içinde simgesi falan var klasörün içindekilerin hepsini kopyala flash belleğine bir klasör aç onun içine yapıştır.oyunu açmak için klasörün içindeki simgeye tıklaman yeterli

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    A << DAN >> A
    abi ne yap biliyor musun bilgisayarın birine(seninki de olabilir)gta vıce cıty kur. kurduktan sonra c ;program files;ordan da gtanın dosyasına gir içinde simgesi falan var klasörün içindekilerin hepsini kopyala flash belleğine bir klasör aç onun içine yapıştır.oyunu açmak için klasörün içindeki simgeye tıklaman yeterli
    Doğru yol söylenmiş.
    Artık Flash diski hangi PC ye bağlarsan bağla oyun çalışır. Belki şifre ister onu tam hatırlamıyorum ama. çalışmasında sorun çıkmaz. İnternet kafede geçmişimizde yıllarca bu yolu kullandık. ağdan kopyala yapıştır dedik.
    Asus P5KPL-C 1600 G31 Mainboard
    İntel E7200 CORE DUO 2,53 GHZ CPU
    Asus X1050 256MB Graphic Adapter
    2 GB Kingstone 667MHZ DDR2
    320 GB SAMSUNG SATA2 16MB HDD
    Philips DVD-RW + LG CD-RW
    Datron Keyboard+Mouse
    19'' Monitor
    2GB Nokia N73 Music Edition

Ccoby_8250 Misafir
    evt dulkadir in anlattığını yap ama bazı oyunlar windows a dosyalar atıyor ondan bazıları çalışmıyor ama yinede dene olması lazım 2 gb lık bir flash disk yeterlı tak bir pc ye kurmadan oyna iyi eğlenceler

Benzer Başlıklar
  1. flash diske yükleme yapılmıyor?

daywalker_1986 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 09.12.2006, 13:45
  2. Bu program belleğe sığmayacak kadar büyük

erhan115 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 14.03.2006, 08:42
  3. flash mx 2004teki animasyonu MS Powerpointe yükleme problemi

yesiloglunebil tarafından Diğer uygulamalar forumunda
    Yanıt: 0