Beyler Otobüs Severlere Otobüs Oyunu Ama Firma Nazlanıyor!!!
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 9 12345 ... SonSon
45 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan Beyler Otobüs Severlere Otobüs Oyunu Ama Firma Nazlanıyor!!!
    Firmanın 2003 yılından beri Hep Uyguladığı yalanlar herkesi Çok heycenlandırıyor...Bu Sene %100 Çıkıcağı Söyleniyor Bekleyeceğiz.
    Oyunun Özellikleri Şöyle:
    1-Görev-a)Güvenlik İşçilerini İşe Götürme
    b)Basketbol Oyuncularını stada Götürme
    c)Öğrencilerin Servisçiliğini Yapma
    d)Mahkumları Hapishaneye Götürme
    e)vb.....
    Şehir İnanılmaz Derecede Büyük Olacağı Ve İklim Şartlarınında Gerçeğe Yakın Yapılacağından Bahsediliyor Resmi WEB Sitesinde...
    Görünüm:
    Oyunun Resmi WEB SİTESİ:http://www.busdrivergame.com/
    RESİMLER İÇİN:http://www.scssoft.com/busdriver_screens.php
    Bu Oyunuda Usta Tır Oyunu Yapımcılarından SCS soft Yapmış
    SAYGILAR...Yorumlarınızı Bekliyorum... :wink:

güzelmiş ama oyunun grafikleri pek etkileyici değil ama iklim şartları,çeşitli işler yapma,oynanabilirlik yüksek olursa beğenilir diye tahmin ediyorum..

Arkadaşlar dünyada gerçek anlamda şöyle oturupta başından kalkılmayacak seviyede tarzda otobüs simülasyonu oyunu fln yok olsa şöyle need for speed görüntü ve grafik olarak grand theft auto gibi serbest dolaşım fln,24 saat yaşanan gece gündüz ve 4 mevsim yağmur kar fln olduğu güzel oyun atmosferinin olduğu ve ünlü otobüs markalarının Mercedes,Setra,Neoplan volvo vs.. birde istediğiniz otobüs dış skin resmini koyabilme ama nerdee öyle birşey yokki üreticiler hep aynı konseptlerin peşinde :roll: :roll: :?: 8)

grafikleri pek hoşuma gitmedi. ama benim için önemli olan oyunun sarması. görüntü 2.planda. zaten yüksek grafik yüksek donanım isterken ben şu halde onu kaldıramazdım dikkatimi bir nokta çekti. simülasyon oyunu diyoruz ama otobüsü tepeden kullanıyoruz. o can sıkar. keşke iç mekandan da oynayabilme özelliğide olsa ama belki resimlere konuşmamış olabilir...

Varsayılan Oyunda Konmamış Ama...
    Oyunda Konmamış Olabilir Ama Mantıken Oyunu en Ünlü Ve Kaliteli Tır Simülasyonu Yapımcısı Scs soft ve Valusoft Yapıyor Yani İçinden Olmaması Yapımcılar İçin Mantıksızlık Olur...
    Saygılar Ayrıca Tır Oyununa Yapılan Otobüs Yamaları Var İMercdes 403 Falan İçleri Falan Aynı İsterseniz Yol Gösteririm... :arrow:
    Saygılar...

Benzer Başlıklar
  1. Yanıt: 5
    Son Mesaj: 15.01.2007, 00:12
  2. Otobüs Kullanma Oyunu aranıyor

berkerden tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 25
    Son Mesaj: 08.11.2006, 21:32
  3. web den firma isimli sms yollamak

fourpower tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 24.10.2006, 13:27