dvd'de oyun yükleme yardım
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan dvd'de oyun yükleme yardım
    arkadaslar dvdrom yeni aldımda nba 2006 'yı dvd'den yüklemek istedim.iki cdyi iki dosya olarak yapmış nba 1 nba 2 die.nba 1 e girdim normal setup'a girdim yükleniyor yüzde 53 de 2.cd/dvd takın dedi.orada ne yapmalıyım.çünkü dvd bu tek bişey orda tamam dedim devam etmiyor ne yapıcamda o onu algılayacak.oyunun devamı nba 2 de 2 cd yi birleştirmişler dosyalarını.dediğim gibi ne yapacağımda onu devam ettireceğim,yardımcı olursanız sevinirim?

2. Varsayılan
    Şöyle bir yöntem deneyelim aklıma ilk gelen o. CD-RW'ınız varsa DVD okuyucunuza cd'yi takın sonra nba1 ve nba2 yi Masaüstünüze çıkarın. CD-RW'a bir cd takın nba1 klasorunu komple atıp yazın sonra bitince ikinci bir cd takıp nba2 klasorunu yazın ondan sonra cd 1'i takıp kurun

Umarım yardımcı olur..

Kolay gelsin..

bırde olmazsa dvd o soruyu sorduunda cıkar tekrar tak belkı sorunun duzelır

saolda bu işimi görmez yani dvd'den bi çok oyun satiliyor ama böle yapılması için oldugunu sanmiyorum bi yardimci olan olursa genede tesekkurler

onuda denedim olmuyor 2. cd/dvd takın diyor

bu 2.bölümün içindede manuel setup dosyası vardır heralde sorduunda bır de ona tıkla

yok abi öle deil hiç aranızda dvd'den oyun yükleen yokmu

8. Varsayılan
    elindeki dvd anladığım kadarıyla orjinal değil ve acemice hazırlanmış,
    her dvd oyunu aldığında bu tip bir sorun ile karşılaşmazsın.
    çözüm olarak şunu öneririm:

nero dan ikinci cd nin imajını alıp, sonra onu alcohol veya daemon tools tarzı bir programa okutup işini halledebilirsin.

kolay gelsin..

arkadas bunun dvd den oyun yukleyıp yuklememekle alakası yok nedenı boyle bır sorunu ılk defa gormem yok sa zaten ben cd oyun almam

aldıgım adam şey demişti 2.cd isteyince ordan bul dosyayı seç yani2.cd yazısı geldiğinde ordan browse yapıp demişti ama öle bi şıkta yok direk ikinci cd istio

Benzer Başlıklar
  1. oyun yükleme sorunu

blade64 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 11.07.2005, 17:17
  2. sony s700i oyun yükleme

dias tarafından Sony Telefonlar forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 16.06.2005, 21:44
  3. oyun yükleme

eyupkeskin tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1